Paul Walker i Vin Diesel w filmie "Szybcy i Wściekli 7"
ONS

Jest już ostatnie zdjęcie z planu filmu z Walkerem

Paul Walker i Vin Diesel w filmie "Szybcy i Wściekli 7"
ONS

Tragiczna śmierć Paula Walkera zaskoczyła nie tylko jego rodzinę i najbliższych, ale również hollywoodzkich producentów filmowych. Tuż przed wypadkiem Paul zakończył zdjęcia do dramatu "Hours", a do utworu promującego obraz został również nagrany teledysk z jego udziałem. Przypomnijmy: Ostatni teledysk z Paulem Walkerem. Wystąpił u POLSKIEJ gwiazdy

Walker pojawił się również na planie kolejnej części sagi "Szybcy i Wściekli" i według amerykańskich mediów zdążył nagrać około połowę ujęć, które były przewidziane w scenariuszu. Po jego śmierci produkcję wstrzymano, a jeszcze przed nowym rokiem miały zapaść konkretne decyzje. Zobacz: Co z rolą Walkera w "Szybkich i Wściekłych 7"?

Zgodnie z obietnicą takie decyzje zapadły. O wszystkim poinformował na swoim Facebooku kolega Walkera z planu, Vin Diesel. Aktor ujawnił, że premiera siódmej części filmu została przełożona na 10 kwietnia 2015 roku. Opublikował również zdjęcie z ich ostatniej wspólnie nagranej sceny.

Tak Paul Walker i Vin Diesel prezentowali się na planie po raz ostatni razem. Czekacie na premierę "Szybkich i Wściekłych 7"?

Zobacz: Jest już oficjalne wideo z wypadku Paula Walkera

 

Pogrzeb Paula Walkera na wzgórzach Hollywood:

Przeładuj

Poznali się na planie "BrzydUli", do dziś są bardzo szczęśliwą parą! Kim jest o 20 lat starszy partner Julii Kamińskiej?

zobacz 01:27