Oni byli kiedyś parą
East News

Polskie gwiazdy są bardzo kochliwe. Niektóre z nich zmieniają partnerów jak rękawiczki. Inne z kolei trwają stale przy jednej ukochanej osobie. O niektórych romansach fani polskiego show-biznesu zdążyli już nawet zapomnieć. Jednak w internecie nic nie ginie. Pamiętacie jeszcze, z kim w przeszłości związana była między innymi Magda Gessler czy też Joanna Liszowska? Zobaczcie naszą galerię i przypomnijcie sobie najgłośniejsze związki polskich celebrytów! 

1/10
Magda Gessler i Piotr Adamczyk byli kiedyś parą
East News

Oni byli kiedyś parą. Głośne związki polskich gwiazd

Plotkuje się, że Magda Gessler w przeszłości była związana z 18 lat młodszym od siebie Piotrem Adamczykiem. Ich romans miał trwać zaledwie kilka miesięcy. Co ciekawe żadne z nich nigdy wprost nie skomentowało plotek na temat rzekomego romansu, który miał ich połączyć. Oboje wciąż utrzymują przyjacielskie relacje. Jednak teraz każde z nich układa sobie życie u boku innego partnera. Magda Gessler od wielu lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Z kolei Piotr Adamczyk na razie nie ulokował swoich uczuć na stałe. 

2/10
Joanna Liszowska i Robert Rozmus byli kiedyś parą
East News

Joanna Liszowska i Robert Rozmus tworzyli bardzo burzliwy związek. Poznał ich ze sobą przyjaciel aktora, Piotr Gąsowski. Mężczyzna niemal od razu stracił głowę dla obłędnie pięknej Joanny. Dla niej postanowił porzucić swoją ówczesną ukochaną, Ewę Kwiatkowską. Choć początkowo między Robertem i Joanną wszystko układało się jak najlepiej, nagle pojawił się kryzys. Podobno aktorka miała dosyć hulaszczego trybu życia partnera. Robert Rozmus po latach przyznał się również, że miał problemy z dochowaniem wierności.

Ostatecznie para rozstała się. Robert Rozmus wrócił do Ewy Kwiatkowskiej, z którą wziął ślub. Jednak ten związek również się rozpadł. Aktor rozwiódł się w 2012 roku. Obecnie związany jest z Anną Ćwięką. Z kolei Joanna Liszowska jest szczęśliwą mężatką oraz matką dwójki dzieci. 

Zobacz także: Gwiazda "Przyjaciółek" zmieniła fryzurę. Joanna Liszowska nie jest już blondynką!

3/10
East News

Gdy Monika Brodka związała się z 16 lat starszym od siebie Janem Wieczorkowskim, wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Sporo osób wątpiło w ich związek. Mimo wszystko młodziutka artystka postanowiła zaryzykować. Para zamieszkała nawet razem. Jednak pod koniec 2005 roku Jan Wieczorkowski i Monika Brodka rozstali się. Podobno powodem miała być różnica charakterów. Chwilę po tym rozstaniu przystojny aktor poznał Urszulę, matkę swoich dzieci. 

4/10
Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska byli kiedyś parą
East News

Marcin Dorociński i Małgorzata Kożuchowska poznali się w Akademii Teatralnej. Jednak miłość między nimi wybuchła nieco później. Aktorzy zostali parą, gdy pracowali wspólnie w Teatrze Dramatycznym. Małgorzata i Marcin spotykali się przez ponad 3 lata. Jednak aktorka postanowiła odejść od przystojnego kolegi. Małgorzata Kożuchowska związała się wtedy z Markiem Straszewskim. Obecnie gwiazda "Rodzinki.pl" jest żoną Bartłomieja Wróblewskiego. Z kolei żoną Marcina Dorocińskiego jest Monika Sudół. 

 

5/10
Joanna Brodzik i Bartłomiej Świderski byli kiedyś parą
East News

Mało kto pamięta, że w przeszłości serce Joanny Brodzik skradł Bartłomiej Świderski. Para miała się poznać w 1999 roku. Według jednej z wersji Joanna i Bartek zostali przez przypadek zakwaterowani w jednym pokoju z wielkim łożem w hotelu w Krakowie. Niestety, ten związek nie przetrwał. Podobno zabiła go rutyna. Co ciekawe, wiele lat później Joanna Brodzik i Bartek Świderski spotkali się na planie "Magdy M.", gdzie zagrali przyjaciół. 

6/10
Edyta Górniak i Piotr Kraśko byli parą
East News

Lista burzliwych związków Edyty Górniak jest naprawdę długa. W przeszłości artystka miała słabość do dziennikarzy. Piosenkarka spotykała się między innymi z Piotrem Gembarowskim. Głośny był również jej związek z Robertem Kozyrą. Niektórzy zapominają jednak, że Edyta Górniak spotykała się także z Piotrem Kraśko. Para poznała się w gmachu TVP. Między nimi niemal od razu zaiskrzyło. Dlatego też bardzo szybko podjęli decyzję o wspólnym mieszkaniu. Niestety, chwilę później ich drogi się rozeszły. Mimo wszystko Edyta Górniak i Piotr Kraśko nadal mają bardzo dobre relacje. 

7/10
Alicja Bachleda-Curuś i Piotr Woźniak-Starak byli kiedyś parą
East News

To była jedna z ciekawszych par w polskim show-biznesie. Mało kto pamięta, że Alicja Bachleda-Curuś była w poważnym związku z Piotrem Woźniakiem-Starakiem. Ich związek miał się jednak rozpaść przez wyjazd aktorki do Stanów Zjednoczonych, gdzie chciała zrobić wielką karierę. Choć później pisano o próbach odnowienia tej relacji, tych dwoje już nigdy nie wróciło do siebie. 

8/10
Iza Miko i Maciej Zakościelny
East News

W 2007 roku w mediach gruchnęła wiadomość o nowym związku Macieja Zakościelnego. Przystojny aktor zaczął spotykać się z Izą Miko, która wtedy nie była zbyt dobrze znana w Polsce. Gwiazda robiła za to karierę w Hollywood. Mama Izy Miko po latach wyznała, że związek z Maćkiem Zakościelnym zniszczył wizerunek jej córki w Polsce. Grażyna Dyląg twierdzi, że wszyscy skupili się tylko na przystojnym aktorze traktując Izę jako dodatek. 

9/10
Jakub Wesołowski i Weronika Książkiewicz byli kiedyś parą
East News

Kuba Wesołowski i Weronika Książkiewicz poznali się na planie serialu "Na Wspólnej". Podobno niemal od razu zakochali się w sobie. Ich znajomi wspominają, że byli wtedy nierozłączni. Uczucie nie pokonało jednak wszystkich trudności. Weronika Książkiewicz jest starsza od Kuby Wesołowskiego o 5 lat i podobno właśnie ta różnica wieku zaważyła na ich przyszłości. Plotkuje się, że aktorka myślała już wtedy o ślubie. Z kolei Kuba nadal chciał się bawić. Dziś oboje wiodą ustabilizowane życie. Każde z nich doczekało się także dziecka. 

10/10
Sylwia Gliwa i Borys Szyc byli kiedyś parą
East News

Sylwia Gliwa i Borys Szyc poznali się na studiach, a dokładniej w uczelnianym bufecie. Para dość szybko zamieszkała razem. Niestety, Sylwia Gliwa nie była w stanie zaakceptować hulaszczego trybu życia gwiazdora. To właśnie miało doprowadzić do ich rozstania. 

Zobacz także: Borys Szyc i Justyna Nagłowska wezmą ślub jeszcze w tym roku? Ich miłość to gotowy scenariusz na film!