East News

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wezmą ślub jeszcze w tym roku? Ich miłość to gotowy scenariusz na film!

East News

 

Co kilka dni na instagramowym profilu Borysa Szyca pojawia się kolejne zdjęcie pokazujące go tuż po treningu biegowym, najczęściej nad Wisłą. Każde z nich opatrzone jest hasz­tagiem #niepijbiegaj. Borys nie ukrywa, że odkąd ponad cztery lata temu zaczął pracować nad sobą, jego życie nabrało sensu. Podobnie jak działania zawodowe. Znakomicie zagrał w „Zimnej wojnie” Pawła Pawlikowskiego i komedii „Planeta Singli 3” (premiera już 8 lutego). W tym drugim filmie wcielił się w Leszka (brata głównego bohatera), który kiedyś zapowiadał się na gwiazdę piłki nożnej, a skończył, kopiąc łopatą. Szyc założył też własny biznes i… znalazł miłość! 

 

Borys Szyc przyznał się do alkoholizmu


„Nie piję kochani już prawie 4 lata. Nie umiem Wam na głupim Instagramie opisać ilości radości i szczęścia, które do mnie wróciły po wielu latach. Wiem, że są wśród Was tacy, którzy jeszcze się wahają… którzy najprościej mówiąc bardzo cierpią… nie bójcie się zmiany. Ta jest akurat dobra ;) jest najlepsza - napisał Borys Szyc kilka miesięcy temu na Instagramie (zachowana oryginalna pisownia).

I trudno nie wierzyć w szczerość jego słów, bo ostatnio w życiu aktora faktycznie dzieje się dobrze. Jego drugoplanowa rola w „Zimnej wojnie”, filmie wyreżyserowanym przez laureata Oscara Pawła Pawlikowskiego, może otworzyć Szycowi drzwi do międzynarodowej kariery. Tym bardziej, że w Stanach Zjednoczonych aktor współpracuje z agentem, który jest przekonany o tym, że w Hollywood zaczyna się dobry czas dla polskich aktorów, a dowodem na to są m.in. sukcesy Joanny Kulig.

 

Zobacz także: Joanna Kulig zdradziła kulisy pracy w Hollywood. Nie jest kolorowo!

 

Borys nie żyje jednak tylko planami na przyszłość. Rok temu wpadł na zaskakujący pomysł stworzenia firmy, która będzie transmitowała online wydarzenia kulturalne. Za pośrednictwem TheMuBa można na żywo oglądać spektakle, koncerty czy przedstawienia baletowe. Szyca wspierają w tym przedsięwzięciu koledzy z branży filmowej.

 

– Spotkaliśmy się zawodowo po wielu latach. Mój Teatr Imka współpracuje z TheMuBa. Jestem naprawdę pod wielkim wrażeniem tego, jakim człowiekiem i artystą jest teraz Borys – mówi „Fleszowi” Tomasz Karolak.

 

Jednak najważniejszy obecnie projekt Szyca wcale nie jest związany z jego pracą… 

 

Borys Szyc i Justyna Nagłowska wezmą ślub?


Jeszcze w tym roku Borys i jego narzeczona Justyna Nagłowska zostaną małżeństwem. Ich związek jest jednym z bardziej romantycznych w polskim show-biznesie. Poznali się na planie Teatru Telewizji aż… 18 lat temu! Ona była asystentką Krystyny Jandy, Borys grał w spektaklu syna aktorki. Szybko wpadli sobie w oko, ale potem się rozstali i nie widzieli przez dziesięć lat. To Borys odnowił znajomość. Pięć lat temu zobaczył zdjęcie Justyny w jednym z portali społecznościowych.

 

- Siedziała sama na wydmie. Od razu poczułem, że coś jest nie tak. Smutna? Samotna? Zaproponowałem wspólny obiad. Tamto spotkanie przewróciło nasze życie do góry nogami - zwierzył się aktor w wywiadzie dla magazynu „Viva!”.

 

Zobacz także:  Jak wyglądali Borys Szyc i jego narzeczona, gdy się poznali? Mamy ich zdjęcie sprzed ponad 17 lat!

 

To był dopiero początek ich trudnej drogi do szczęścia. Borys zmagał się wtedy z chorobą alkoholową, która uniemożliwiała mu planowanie przyszłości.

 

- Borys raz był, a raz go nie było. Miał problemy z alkoholem, zdarzały się nam konflikty. Czuliśmy jednak, że się kochamy i chcemy być razem. Ale pojawił się taki moment, że nie miałam już siły. W końcu każde z nas rozpoczęło swoją drogę do wyzdrowienia: on na terapii dla uzależnionych, ja dla współuzależnionych. Trudny był to czas - opowiadała w tym samym wywiadzie dla „Vivy!” Justyna.

 

Dzisiaj problemy para ma już za sobą. Razem z córkami Justyny z poprzedniego małżeństwa oraz córką Borysa Sonią mieszkają na Saskiej Kępie w Warszawie. I cieszą się, że ich opowieść zakończyła się happy endem. 

Oskar Maya

 

POLECAMY: Tak Borys Szyc dba o formę! Razem z dziewczyną biega w Sopocie

 

Borys i Justyna pokonali wiele przeciwności losu

Borys Szyc z partnerką na premierze filmu "Serce nie sługa"
ONS.pl

 

Ich miłość to gotowy scenariusz na film!

Instagram

Więcej na temat Borys Szyc
Przeładuj

Rafał Brzozowski miał jedno marzenie związane z Krzysztofem Krawczykiem! Podjął nawet pierwsze próby

zobacz 00:48