Oliwia Bieniuk zachwyca stylizacją na Polsat Super Hit Festiwal 
TRICOLORS/East News
Newsy

Oliwia Bieniuk debiutuje nie tylko w "Tańcu z gwiazdami". Zobaczymy ją także w horrorze

Oliwia Bieniuk śmiało wkracza w przestrzeń show-biznesu, gwiazda stawia swoje pierwsze kroki nie tylko w tańcu, ale i w aktorstwie. Właśnie pojawił się zwiastun jej najnowszego filmu.

Oliwia Bieniuk od razu po zdaniu matury postanowiła wkroczyć do show-biznesu. Młodziutka gwiazda zaskoczyła wszystkich, gdy okazało się, że wystąpi w "Tańcu z gwiazdami". Od tej pory fani z jeszcze większą ciekawością przyglądają się poczynaniom córki Anny Przybylskiej, która podobnie jak swoja mama postanowiła rozpocząć  karierę od modelingu, by później spróbować swoich sił w aktorstwie. W sieci pojawił się już zwiastun filmu z Oliwią Bieniuk, fani są zachwyceni próbką aktorskich sił młodej gwiazdy i jednocześnie zaskoczeni, bowiem pierwszy długometrażowy film 18-latki to... horror!

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk już wie, jak wykorzysta czas po finale

Oliwia Bieniuk wystąpi w horrorze "Licho nie śpi" razem z Wiktorią Gąsiewską

Oliwia Bieniuk od pewnego czasu intensywnie trenuje do swojego pierwszego występu w "Tańcu z gwiazdami". Piękna 18-latka zatańczy u boku Michała Bartkiewicza, który ma już na swoim koncie wygraną w poprzedniej edycji. Taneczna para znalazła ze sobą wspólny język i codziennie relacjonuje, jak przebiegają treningi, Oliwia uwielbia chwalić się postępami, jakie robi, widać, że nastolatka oddaje się tańcu całą sobą! Nic więc dziwnego, że jakiś czas temu Oliwia Bieniuk poinformowała, że nie ma zamiaru iść na razie na studia. Ten rok chce poświęcić rozwojowi swojej kariery, która coraz bardziej się rozkręca. Fani młodej gwiazdy będą już niedługo mogli podziwiać nie tylko talent taneczny 18-latki, ale także aktorski!

Do sieci trafił już zwiastun nowego filmu Reżysera Życia, czyli Daniela Rusina, "Licho nie śpi". Tytuł będzie opowiadał historię młodych ludzi, którzy znajdą się w dziwnych, niebezpiecznych i magicznych okolicznościach. Zwiastun już zapowiada niezłe kino grozy, w którym świetnie się czuje występująca w filmie Wiktoria Gąsiewska, ale jak poradzi sobie z nim Oliwia Bieniuk? Fani już nie mogą doczekać się premiery, a zwiastun porównują do światowej sławy horroru "Midssomarr. W biały dzień":

- No jestem ciekaw i to bardzo zobaczymy co z tego będzie trzymam kciuki
- O łał. Wszystko zapowiada się cudownie. 
- Świetnie się zapowiada
- 🔥🔥🔥Będzie się działo🔥🔥🔥
- Midsommar. Wersja Polska :)
- Takich ludzi z takim talentem trzeba nam w tym kraju 😍😍 - komentują zachwyceni fani.

Faktycznie film wzbudza niemałe emocje. W obsadzie pojawi się mnóstwo młodych gwiazd, a wśród nich nieoceniony Piotr Fronczewski. To będzie także pierwszy długometrażowy film Daniela Rusina. 

Jesteście ciekawi efektów?

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk wychodzi z prób ze swoim partnerem pod rękę!

Najnowszy zwiastun filmu Daniela Rusina, znanego odbiorcom YouTube'a jako Reżyser życia, zelektryzował fanów. Tym razem będzie to mrożący krew w żyłach horror. Wśród głównych ról kobiecych przewija się Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska. 

Oliwia Bieniuk pochwaliła się tylko jednym zdjęciem z planu filmowego, na którym fani zwrócili uwagę na jej tatuaż. Gwiazda napisała wówczas:

Pozdrawiamy z planu 🎬
Scenę w wodzie uważam za udaną!😅 - pisała na swoim Instagramie.

Oliwia Bieniuk i Wiktoria Gąsiewska w bikini
Instagram/Oliwia Bieniuk

Oliwia Bieniuk plan zdjęciowy filmu musiała połączyć z początkiem intensywnych treningów tanecznych. 18-latka codziennie publikuje krótkie nagrania, z których można śmiało wywnioskować, że świetnie czuje się na parkiecie, zresztą o tym także zapewnia jej taneczny partner Michał Bartkiewicz. 

Taniec z Gwiazdami Oliwia Bieniuk i Michał Bartkiewicz
Instagram @tanieczgwiazdami

Oliwia Bieniuk o udziale w "Tańcu z Gwiazdami"
Piotr Zagiell/East News
Newsy
Oliwia Bieniuk nie idzie na studia i stawia na show biznes! "Treningi do Tańca z gwiazdami pochłoną sporo czasu"
Zdała maturę, ale nie myśli jeszcze o studiach. Postawiła na show-biznes. Przed Oliwią Bieniuk telewizyjny debiut w „Tańcu z gwiazdami”!

Do tej pory była przede wszystkim córką znanych rodziców. Oliwia Bieniuk ( 19 ) z powodzeniem próbowała swoich sił jako fotomodelka, ale jej tata – były piłkarz Jarosław Bieniuk – podkreślał, że córka powinna się skupić na skończeniu szkoły. Teraz, po zdaniu matury, 19-latka bierze sprawę kariery we własne ręce. Na początek zgodziła się wziąć udział w programie „Taniec z gwiazdami” . Ta wiadomość zelektryzowała nie tylko jej fanów. Podczas festiwalu w Sopocie Bieniuk udzielała już pierwszych wywiadów… Zobacz także:  Oliwia Bieniuk w Sopocie zachwyca torebką za 119 zł z DeeZee. To hit lata i jesieni 2021 Wywiad z Oliwią Bieniuk. Jak widzi swoją przyszłość i udział w "Tańcu z gwiazdami"? Oliwio, jesienią zobaczymy cię na parkiecie. Jak zareagowałaś na propozycję udziału w „Tańcu z gwiazdami” ? Oliwia Bieniuk: Byłam nią bardzo zaskoczona. Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja o udziale w show zapadła od razu czy może radziłaś się bliskich? Oliwia Bieniuk:  Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. A jak zareagował na nią twój tata? Oliwia Bieniuk:  Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie. Masz już jakieś doświadczenia z tańcem? Oliwia Bieniuk:  Jak byłam mała, tańczyłam balet. Większego doświadczenia z tańcem nie mam, ale bardzo go lubię, więc mam nadzieję, że będzie dobrze. Zobaczymy, treningi ruszają w sierpniu. Kto będzie twoim partnerem? Oliwia Bieniuk:  Jeszcze nie wiem. Nie mam nawet swojego faworyta. Jest mi to...

Oliwia Bieniuk została modelką
Instagram/Oliwia Bieniuk
Newsy
Zapowiedź filmu z Oliwią Bieniuk jest już w sieci. Gra aktorska córki Anny Przybylskiej robi wrażenie! 
Zapowiedź filmu z Oliwią Bieniuk jest już w sieci. Gra aktorska córki Anny Przybylskiej robi wrażenie! 

Oliwia Bieniuk wzięła udział w filmowym projekcie Reżysera Życia. Zapowiedź filmu o tematyce społecznej nakręconego we współpracy z hospicjum dla osób starszych trafił już do sieci! Trailer jest bardzo emocjonalny. Oliwia Bieniuk doskonale wie, jak przekazać emocje nie używając słów! Jej spojrzenie przeszywa. Koniecznie zobaczcie zapowiedź produkcji.  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk zagrała w filmie u boku znanych koleżanek! Poszła w ślady Anny Przybylskiej Oliwia Bieniuk w filmie Reżysera Życia  Oliwia Bieniuk zaczyna spełniać swoje marzenia. Nastolatka interesuje się modelingiem, sportem oraz aktorstwem. W każdej z tych dziedzin osiąga swoje pierwsze sukcesy. Właśnie wzięła udział w pierwszym większym filmowym projekcie.  Media od dawna spekulują na temat tego, czy Oliwia zdecyduje się pójście w ślady mamy i rozpoczęcie kariery w show biznesie. Jarosław Bieniuk jednak trzyma pieczę nad karierą córki i początkowo chciał, aby skupiła się na nauce. Niedługo nastolatka skończy 18 lat i powoli zaczyna stawiać kroki zarówno w świecie modelingu jak i tym filmowym. Właśnie wzięła udział w projekcie Daniela Rusina, znanego jako Reżyser Życia, popularnego internetowego twórcy, który zajmuje się tworzeniem emocjonalnych i wartościowych treści w sieci. W projekcie wzięli udział influencerzy oraz aktorzy tacy jak Andrzej Grabowski czy Piotr Cyrwus. Reżyser Życia zaprezentował zapowiedź nadchodzącego filmu. Trailer jest bardzo emocjonalny i już na tym etapie pokazuje talent aktorski nastoletniej córki Anny Przybylskiej. Okazywanie emocji samą mimiką jest niezwykle trudne, a na zaprezentowanym fragmencie sam wzrok Oliwii Bieniuk przeszywa. Jesteśmy niezwykle ciekawi finalnego efektu tego projektu!  Zobacz także:  Oliwia Bieniuk pokazała piękną pamiątkę po Annie Przybylskiej....

Jarosław Bieniuk jest dumny z Oliwii Bieniuk w Tańcu z Gwiazdami
ADAM JANKOWSKI/REPORTER/TRICOLORS/East News
TV-Show
"Taniec z Gwiazdami": Jarosław Bieniuk szczerze o debiucie Oliwii w Polsacie. Zaskakujące wyznanie!
Jarosław Bieniuk kilka dni po występie córki w "Tańcu z Gwiazdami" zdobył się na szczere wyznanie. "Często się o tym nie wspomina..."

Oliwia Bieniuk po pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" już wyrasta na jedną z największych gwiazd 12. edycji tanecznego show. Córka Anny Przybylskiej  doskonale radzi sobie w blasku fleszy i może liczyć na ogromne wsparcie bliskich. Teraz Jarosław Bieniuk opublikował zdjęcie córki z "Tańca z gwiazdami" i napisał poruszający wpis... Jarosław Bieniuk szczerze o udziale Oliwii w "Tańcu z gwiazdami" Oliwia Bieniuk to pierwsza gwiazda 12. edycji "Tańca z gwiazdami" , której nazwisko poznali fani programu. 18-latka, która dopiero, co zdawała maturę nie ukrywa, że sama była zaskoczona propozycją udziału w tanecznym show, ale nie tylko ona nie spodziewała się takiej propozycji, ale również najbliżsi: Początkowo nie mogłam uwierzyć, że to wszystko dzieje się naprawdę. Ale bardzo się z niej ucieszyłam. Decyzja była spontaniczna i podjęłam ją chyba od razu. Po prostu wiedziałam, że chcę to zrobić. Muszę przyznać, że tata był zszokowany propozycją. Właściwie tak jak ja! Wiem jednak, że będzie mi bardzo kibicował od pierwszej minuty na parkiecie - wyznała Oliwia Bieniuk w rozmowie z "Party". Teraz Jarosław Bieniuk po raz kolejny pokazał, że jego córka może liczyć na pełne wsparcie i tym razem zdecydował powiedzieć Oliwii za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest z niej bardzo dumny. To na pewno dużo znaczy dla 18-latki! O ile wszyscy wiemy, że trzeba zapewniać dziecko o miłości, to o byciu dumnym często się nie wspomina... Jestem dumny córcia - napisał na Instagramie Jarosław Bieniuk Zobacz także:  "Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk debiutuje na scenie i wspomina Annę Przybylską  Trzeba przyznać, że powodów do dumy nie brakuje, a już pierwszy występ Oliwii Bieniuk zachwycił...

Nasze akcje
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Weleda
Newsy
Kosmetyki, które łączą tradycję z nowoczesnością. Poznaj je!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik