Zatrzymanie aktorki Olgi O.
mat. policji/srodmiescie.policja.waw.pl

Aktorka z "Ojca Mateusza" o skradzionej biżuterii: "Wyglądały jak świecidełka z supermarketu". Wydała oświadczenie!

Zatrzymanie aktorki Olgi O.
mat. policji/srodmiescie.policja.waw.pl

Gwiazda serialu "Ojciec Mateusz" Olga O., która została oskarżona o kradzież biżuterii o łącznej wartości 50 tysięcy złotych, wydała oświadczenie! Gwiazda serialu "Druga Szansa" tłumaczy się z incydentu ze swoim udziałem i zapewnia, że nie ukradła kosztownych pierścionków, a jedynie zapomniała zgłosić ich znalezienie w recepcji w klubie fitness. Co więcej w piśmie, które pokazał portal tvnwarszawa.tvn24.pl aktorka utrzymuje, że biżuteria wyglądała jak "świecidełka z supermarketu", które według niej nie przedstawiały jakiejkolwiek wartości.

Przedstawiane zdarzenie na temat sytuacji z moim udziałem, która miała miejsce kilka miesięcy temu w klubie fitness, są mocno przerysowane i ich wydźwięk jest daleki od rzeczywistości.  Biżuterię o której mowa w artykułach, znalazłam na parapecie w ogólnodostępnej sali ćwiczeń klubu fitness, kiedy nikogo już na niej nie było. Nie wyglądała ona dla mnie na przedstawiającą jakąkolwiek wartość, a bardziej jak świecidełka z supermarketu. Nieprawdą jest, że zauważyłam ją wcześniej na ręce innej kobiety i czekałam na dogodny moment, gdy ją zdejmie. Jest to nieuprawniona manipulacja ze strony prasy. Nie znam i nie widziałam właścicielki tej biżuterii. W domu włożyłam ją do szafki (nie zakładając nigdy) i zapomniałam o tym zdarzeniu, nie zgłaszając już później tego w recepcji klubu fitness- czytamy w oświadczeniu Olgi O.

Serialowa gwiazda twierdzi również, że zapis z monitoringu, który policja udostępniła w sieci, potwierdza brak złych zamiarów z jej strony. Olga O. zapewnia, że od samego początku współpracowała z policją i przekazała jej biżuterię.

Niczego nie ukrywałam, bo nie miałam czego ukrywać. Potwierdza to zapis monitoringu z klubu fitness, na którym zachowuje się swobodnie i normalnie, nie kryjąc się przed niczym. Świadczy to o braku złych zamiarów z mojej strony.

Przypominamy, że za kradzież biżuterii aktorce grozi teraz do 5 lat pozbawienia wolności. (całe oświadczenie Olgi.O znajdziecie TUTAJ)

 

Zobacz także: Serial "Ojciec Mateusz" zniknie z anteny? Jest decyzja TVP!

 

Olga O. występowała m.in. w serialu "Ojciec Mateusz".

Więcej na temat Ojciec Mateusz
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52