Gwiazda "Barw szczęścia" po 10 latach odchodzi z serialu Barwy szczęścia: odc. 1857-1861 Marek Molak i Olga Jankowska w serialu Barwy Szczęścia "Barwy szczęścia" 1840-1844
Gwiazda "Barw szczęścia" po 10 latach odchodzi z serialu
Facebook
1/4
Gwiazda "Barw szczęścia" po 10 latach odchodzi z serialu
Facebook

 

Złe wiadomości dla fanów "Barw Szczęścia"! Okazuje się, że jedna z gwiazd po 10 latach żegna się z hitowym serialem Telewizyjnej Dwójki! Jak informuje portal plejada.pl aktorka nagrała już swoją ostatnią scenę i nie będzie więcej pracować na planie "Barw". Serialowa gwiazda pojawi się w nowych odcinkach, które zobaczymy po wakacyjnej przerwie, ale wiadomo już ze wkrótce zniknie z ekranu. 

 

Która gwiazda zdecydowała się rozstać z serialem? Czy wróci kiedyś  na plan "Barwy szczęścia"? Odpowiedź w naszej galerii! 

 

Zobacz także: „Aż takim bufonem nie jestem!”, Michał Witkowski o swojej roli w „Barwach szczęścia”

2/4
Barwy szczęścia: odc. 1857-1861
Mat. prasowe

 

Okazuje się, że z serialem "Barwy szczęścia" żegna się Olga Jankowska, która przez ostatnie dziesięć lat grała Klarę Pyrkę. Jak informuje portal plejada.pl aktorka nagrała już ostatnią scenę ze swoim udziałem i więcej nie pojawi się na planie serialu. 

 

Olga pożegnała się z produkcją, ale odcinki z nią będzie można oglądać jeszcze przez pół roku- w rozmowie z portalem zdradziła osoba z produkcji "Barw szczęścia".

 

Czy Olga Jankowska w przyszłości wróci do serialu? 

 

Zobacz także: „To rozwścieczyło wszystkich!”. Co Helenie Englert zarzuca ekipa „Barw Szczęścia”?

3/4
Marek Molak i Olga Jankowska w serialu Barwy Szczęścia
Artrama

 

Czy młoda gwiazda wróci jeszcze na plan "Barw szczęścia"? Osoba z produkcji nie wyklucza takiej opcji! 

Czy jeszcze kiedyś powróci do "Barw szczęścia"? Zobaczymy- zdradza informator portalu plejada.pl.

Żałujecie, że Olga Jankowska zniknie z serialu TVP2?

 

4/4
"Barwy szczęścia" 1840-1844

Przypominamy, że odcinki nowego sezonu "Barw szczęścia" pojawią się na antenie TVP 2 już za kilka tygodni! Pierwszy odcinek po wakacyjnej przerwie zostanie wyemitowany w poniedziałek, 20 sierpnia, o godzinie 20:10. 

Zobacz: Ciąża, kradzież i powrót głównej bohaterki do "Barw szczęścia"! Wiemy, kiedy rozpocznie się nowy sezon po wakacjach!

Więcej na temat Barwy szczęścia