Ania i Ivan - Hotel Paradise 2
Mat. promocyjne
Newsy

"Hotel Paradise 2": Nowy uczestnik rozbił związek Ani i Ivana! Czy to koniec najmocniejszej relacji w programie?!

"Hotel Paradise 2": Nowy uczestnik rozbił związek Ani i Ivana! Czy to koniec najmocniejszej relacji w programie?!

Do "Hotelu Paradise 2" dołączył właśnie nowy uczestnik. Jest nim 23-latek z Warszawy. Czy Krystian Mikołajczyk namiesza w dotychczasowych parach? Już na wstępie opisał się słowami: 

Jestem hipokrytą, egoistą i jestem atencyjny ale są to wady, które wytyka mi społeczeństwo. 

Zapowiada się ciekawie, tym bardziej, że przez niego Ivan wylądował w singlówce! Co na to Ania? 

Zobacz także: Jak bez kolczyków wygląda Dominika z "Hotel Paradise 2"? Zobaczcie sami!

"Hotel Paradise": Dlaczego Pan Lektor nie pokazuje twarzy? "Nie płacę tej ceny, którą płacą..."

Nowy uczestnik w "Hotelu Paradise 2": Kim jest Krystian Mikołajczyk?

Czy nowy uczestnik namiesza w dotychczasowych parach? Trzeba przyznać, że Krystian Mikołajczyk wejście miał naprawdę mocne. Na pytanie Dominiki, jakie dziewczyny są w jego typie odpowiedział nie owijając w bawełnę: 

Szczere, chociaż w dzisiejszych czasach większość dziewczyn to zakłamane su*i

To chyba pierwszy aż tak bezpośredni gracz w programie! Krystian Mikołajczyk pochodzi z Warszawy. Pracuje jako barman i kelner ale niezawodowo pisze teksty oraz rapuje. Już na wstępie przyznał, że nie szuka miłości, chociaż wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia. Czy jego bezpośredniość zbliży go do uczestniczek czy wręcz przeciwnie?

Miał okazje zaprosić wszystkie uczestniczki na randkę ostatecznie na tę właściwą wybrał się z Anią. Chociaż ona zapewniała nowego, że nie ma mocniejszej relacji w programie niż jej i Ivana, jej dotychczasowy partner musiał wyprowadzić się do singlówki. Jednak Ivan czuje się bardzo bezpieczne w związku ze swoją partnerką i aktualne bycie singlem traktuje jako asa w rękawie odnośnie być albo nie być Krystiana. Czy faktycznie nie ma się czego obawiać? 

Zobacz także: "Hotel Paradise 2": Kamil za bardzo wtrąca się w relacje innych uczestników? Madzia nie zostawia na nim suchej nitki

Krystian Mikołajczyk dołączył do "Hotelu Paradise 2". 

Krystian Mikołajczyk- nowy uczesnik
Mat. promocyjne

Krystian Mikołajczyk prowadzi swój kanał na Youtube. Czy dzięki udziałowi w programie uda mu się wybić w sieci? 

Zobacz także
Monika z "Hotel Paradise 2"

Zaskakujące komentarze po odejściu Moniki z "Hotel Paradise 2"! „Nie spodziewałam się tak miłego zakończenia dzisiejszego odcinka!

Hotel Paradise 2 - zmiany w show

Drugi sezon "Hotelu Paradise" jest hitem TVN7? Wyniki oglądalności są jednoznaczne! 

 

Karolina Gilon, Klaudia El Dursi
Mat. prasowe
Newsy
QUIZ! Gdzie to się wydarzyło - w "Love Island" czy "Hotel Paradise"? Sprawdź się!

Drugie edycje "Love Island" i "Hotel Paradise" wystartowały 31 sierpnia! W obydwu programach nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem tych miłosnych show, to ten quiz został stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem będziecie mogli się sprawdzić, czy na pewno uważnie śledzicie obydwa programy. Waszym zadaniem będzie dopasować konkretną sytuację do danego show. Nie przedłużając - zaczynajmy!

Zobacz także: Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Drugie edycje  "Love Island" i "Hotel Paradise"  wystartowały 31 sierpnia! W obydwu programach nie brakuje emocji i zwrotów akcji. Jeśli jesteś fanem tych miłosnych show, to ten quiz został stworzony właśnie dla Ciebie! Tym razem będziecie mogli się sprawdzić, czy na pewno uważnie śledzicie obydwa programy. Waszym zadaniem będzie dopasować konkretną sytuację do danego show. Nie przedłużając - zaczynajmy! Zobacz także:  Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Marietta i Chris Hotel Paradise
Grzegorz Piekarski
TV-Show
Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"
Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

Za nami pierwsze odcinki drugich edycji programów "Love Island" w Polsacie oraz "Hotel Paradise" w TVN 7! O zdanie, które show wzbudza więcej emocji, zapytaliśmy Mariettę Witkowską, zwyciężczynię pierwszej odsłony "Hotelu Paradise". Czy była obiektywna? Na pewno w ocenie wyglądu uczestników tak, bowiem oberwało się jej kolegom z "Hotelu..."! Co takiego powiedziała? Zobaczcie nasz materiał! Zobacz także:  "Hotel Paradise": Marietta o nowym związku Chrisa! Co sądzi o jego dziewczynie?

Marietta z "Hotelu Paradise"
Newsy
Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?
Marietta z "Hotelu Paradise" pozostaje singielką. Kogo wybrałaby teraz w "Hotelu Paradise" i "Love Island"?

Marietta i Chris to pierwsi zwycięzcy polskiej edycji programu "Hotel Paradise" . Chociaż w show postawili na miłość, to jak wiadomo ich drogi rozeszły się niedługo po zakończeniu programu. Zbyt duża różnica charakterów spowodowała, że ich związek po prostu nie mógł się udać. Chris już znalazł nową partnerkę i jest szczęśliwie zakochany. Marietta zaś w dalszym ciągu pozostaje singielką.  Zobacz także:  Zmiany w emisji "Hotelu Paradise"! Wszystko przez... "BrzydUlę"! Kiedy start serialu?  Ostatnio mieliśmy okazję porozmawiać z Mariettą. Zwyciężczyni pierwszej edycji "Hotelu Paradise" oczywiście bacznie śledzi losy uczestników obecnej odsłony show, jak również przygląda się temu, co dzieje się w "Love Island". Zapytaliśmy więc ją, których panów zarówno w jednym jak i drugim programie wybrałaby teraz Marietta.  Zobaczcie co nam powiedziała na ten temat! Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej!

Nasze akcje

Uwielbiasz taniec? Rozwijaj swoje umiejętności i dziel się nimi ze światem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner

Lubisz zieloną herbatę? Poznaj jej prozdrowotne właściwości

Partner

Słuchawki jak ekskluzywne kosmetyki? To możliwe z Huawei FreeBuds Lipstick

Partner
Newsy

Pierścionek zaręczynowy w codziennych stylizacjach. Sprawdź najmodniejsze zestawienia na jesień 2021

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner