Karolina Korwin Piotrowska o Pitbullu Karolina Korwin Piotrowska ostro o Dodzie i nowym Pitbullu Pitbull. Nowe Porządki - plakat Pitbull. Nowe Porządki - Niebezpieczne Kobiety Doda w makijażu z czerwoną pomadką
Karolina Korwin Piotrowska o Pitbullu
Nowy Pitbull z Dodą, ale bez Vegi? Taki pomysł nie podoba się dziennikarce!
1/6
Karolina Korwin Piotrowska o Pitbullu

Karolina Korwin Piotrowska na swoim Facebooku odniosła się do ostatnich informacji na temat nowej części filmu "Pitbull", której nie wyreżyseruje już Patryk Vega. Ponadto - w filmie zabraknie Piotra Stramowskiego oraz Tomasza Oświecińskiego, którzy solidarnie zrezygnowali z wystąpienia w kolejnej części. O co poszło?

 

Nowy "Pitbull" bez Patryka Vegi

 

Patryk Vega i producent filmu "Pitbull" Emil Stępień nie porozumieli się w sprawie współpracy nad kolejną częścią filmu. Najpierw oświadczenie wydał producent i prezes zarządu Ent One Investments, który poinformował o tym fakcie:

Patryk Vega nie będzie pracował przy kolejnych częściach Pitbulla. Negocjacje w tej sprawie trwały dość długo ale nie osiągnęliśmy porozumienia. Jako producent wszystkich dotychczasowych filmów z serii „Pitbull” zapewniam wszystkich widzów, że reżyser nowej produkcji zagwarantuje widzom równie fantastyczne emocje - co najmniej takie jak w dotychczasowych filmach. Potwierdzam także, że Pani Dorota Rabczewska wystąpi w kolejnej części Pitbulla. Umowa pomiędzy Dodą a Ent One Investments dotycząca roli w tym filmie została podpisana jeszcze w ubiegłym roku i jest wiążąca - mówił Emil Stępień.

Zobacz: Patryk Vega nie wyreżyseruje kolejnej części "Pitbulla"! Dlaczego? Jest oświadczenie producenta!

 

Na jego oświadczenie szybko zareagował sam Vega:

Pitbull nie zasługuje na to, by sprowadzać dyskusję wokół niego do wymiany plotek. Czuję się w obowiązku dać kilka słów wyjaśnienia fanom, którzy zżyli się z marką i byli z nami przez cały czas. Nie robię kolejnego Pitbulla, ponieważ próbowano mi narzucić pomysł obsadowy niezgodny z moim poczuciem poziomu artystycznego. Czuję się odpowiedzialny za własne kino jak za swoje dziecko. W tej sytuacji uznałem, że wolę w ogóle nie robić tego filmu, niż mam nakręcić coś, czego będę się wstydził latami. Dziękuję wszystkim fanom, którzy byli z nami. Ta była super przygoda [...] - czytaliśmy w oświadczeniu Patryka Vegi.

Następnie głos znów zabrał Emil Stępień, który twierdzi, że w oświadczeniu Vegi są nieprawdziwe informacje.

Odnosząc się do treści zawartej w oświadczeniu p. Patryka Vegi, informuję, że podane w nim informacje  są nieprawdziwe. Koncyliacyjnie ustalone zostały przez nas postaci fabuły i ich odtwórcy. Dodatkowo, wspólnie z częścią tych osób odbyliśmy spotkania i złożyliśmy im deklaracje współpracy, co zostało potwierdzone zarówno na poziomie umów aktorskich, ale także mojej i p. Patryka Vegi korespondencji wewnętrznej. Pan Patryk Vega został również częściowo uhonorowany wynagrodzeniem na poczet kolejnego Pitbulla. Odnotowując powyższe fakty, kategorycznie zaprzeczam informacjom przedstawionym przez p. Patryka Vegę.

 

Stramowski i Oświeciński rezygnują z Pitbulla

 

Czy jest szansa, że Vega i Stępień dojdą do porozumienia? Niestety, wraz z coraz większymi kontrowersjami wokół nowej części filmu dwaj aktorzy odgrywający najważniejsze role  - Tomasz Oświeciński (Marcin Opałka) oraz Piotr Stramowski (Majami) zrezygnowali z kolejnego "Pitbulla". W kolejnej części najprawdopodobniej nie zobaczymy również zwariowanej Olki, czyli Mai Ostaszewskiej.

 

Zobacz: Doda nie zagra jednak w filmie "Pitbull"? Gwiazda wydała w tej sprawie oświadczenie!

 

Co o tym wszystkim sądzi Karolina Korwin Piotrowska? Odpowiedź na kolejnych stronach!

 

 

 

2/6
Karolina Korwin Piotrowska ostro o Dodzie i nowym Pitbullu

W filmie zaś na pewno pojawi się Doda. To nie podoba się dziennikarce, która pisze: 

W nowej części filmu wystąpi za to Doda. Polski przepis na sukces w kinematografii: zmienić u szczytu popularności serii hitowego reżysera, wywalić mu do kosza obsadę i jako główną gwiazdę dać piosenkarkę- skandalistkę, której słuchać chcą już niestety tylko zaprzyjaźnione media i która słynie z tego, że koncertowo zniszczyła karierę. Tak, sukces będzie więc murowany. A zamiast ostrego i rasowego Pitbulla będzie krzywy i szczerbaty jamnik. Z całym szacunkiem dla jamników.

3/6
Pitbull. Nowe Porządki - plakat
4/6
Pitbull. Nowe Porządki - Niebezpieczne Kobiety
5/6
Doda w makijażu z czerwoną pomadką
ONS
6/6
Doda
Facebook