Meghan Markle i księżna Kate uchodzą za ikony stylu. Kobiety na całym świecie inspirują się ich modowymi wyborami. Najwięcej emocji budzi przede wszystkim garderoba Meghan Markle. Żona księcia Harry'ego postanowiła przełamać nieco stereotypy księżnej i wprowadziła na salony powiew świeżości. Nie wszyscy są jednak fanami jej stylu. Podobno królowa Elżbieta skarciła ją niedawno za to, że odsłania zbyt wiele ciała.

 

Zobacz także: Królowa Elżbieta musiała upomnieć Meghan Markle! Co zrobiła nie tak?

 

Niedawno Meghan Markle i księżna Kate zaprezentowały się w niemal identycznych kreacjach. Obie postawiły bowiem na bordowy kolor, który zestawiły z czernią. Która z nich wypadła lepiej? Zdecyduj głosując w naszym pojedynku!

 

POLECAMY: Tajemnica rozwiązana! Już wiadomo, dlaczego rodzina królewska tak śmiała się na tym zdjęciu

 

Meghan Markle podczas wizyty we wspólnej kuchni centrum społeczności Al Manaar miała na sobie bordowy płaszcz, pod którym kryła się elegancka sukienka w podobnym odcieniu. Całość uzupełniały czarne botki na obcasie oraz czarne rajstopy. 

 

Księżna Kate kilka godzin później wystąpiła w niema identycznej stylizacji! Żona księcia Williama również postawiła na kolor bordowy i czarny. Przyćmiła swoją szwagierkę, czy może wręcz przeciwnie?

Więcej na temat Księżna Kate Meghan Markle