Meghan Markle i książę Harry
East News

Meghan i Harry osiągnęli swój cel i otrzymali zgodę królowej na opuszczenie rodziny królewskiej i życie na własny koszt. Para zdecydowała, że będzie utrzymywała się z własnej pracy, a w tzw. okresie przejściowym mają dzielić swój czas między Amerykę a Wielką Brytanię. Najprawdopodobniej zamieszkają na kanadyjskiej wyspie Vancouver nad samym oceanem. Już teraz Meghan jest widywana na spacerach z synem i psami tuż nad oceanem. To tam spędzili też ostatnie tygodnie podczas przerwy świątecznej. 

Para oglądała już dom, którym są zainteresowani. Rezydencja warta 21 milionów funtów znajduje się nad oceanem w najbardziej prestiżowej okolicy. Tylko spójrzcie na ten widok za oknem! Nic dziwnego, że Meghan się w nim zakochała.

1/5
Dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

Od frontu rezydencja wygląda jak typowa willa, ale to widok na ocean, który jest z drugiej strony domu sprawia, że cena jest tak wysoka. Jak informuje "The Sun" Meghan jest zachwycona tym domem i już widzi w nim siebie, Harry'ego i Archiego:

Meghan wyraziła zainteresowanie tym pięknym domem. Byłoby to idealne miejsce dla niej, Harry'ego i małego Archiego. Okolica jest znana jako przystań dla bogatych ludzi i ma bardzo wyluzowaną atmosferę. Jestem pewien, że byliby bardzo szczęśliwi i powitani z otwartymi ramionami. Dom jest prawdziwym klejnotem w Kitsilano,  jednej z najbardziej pożądanych dzielnic w Vancouver. Obszar ten jest szczególnie pożądany przez bardzo bogatych i świadomych wizerunku młodych twórców. - mówi agent nieruchomości w "The Sun".

2/5
Taras w domu Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

Okolica jest cicha, a mieszkańcy szanują swoją prywatność. 108- letnia willa jest już gotowa do zamieszkania, ale znając Meghan i jej upodobanie do luksusu z pewnością przed przeprowadzką urządziłaby tam generalny remont. Podobnie było w przypadku Frogmore House, w którym mieszkali dotychczas w Wielkiej Brytanii.

3/5
Salon w domu Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

W rezydencji znajduje się aż sześć sypialni, pięć łazienek i na całej długości znajdują się panoramiczne okna dzięki, którym można podziwiać niesamowite widoki. Co ciekawe w rezydencji para będzie miała prywatność, o którą im chodziło. Działka jest ogrodzona wysoką bramą, a przed nią znajduje się żywopłot, który całkowicie osłania mieszkańców.

4/5
Przedpokój w domu Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

Rezydencja obecnie jest urządzona w klasycznym stylu. Dominuje tam biel i beż oraz naturalne drewno. Jednak to widok na ocean niemal z każdego pomieszczenia w domu zachwyca najbardziej!

5/5
Kuchnia w domu Meghan i Harry'ego w Kanadzie
East News

W rezydencji znajduje się też duża, przestronna kuchnia. Wiadomo, że Meghan uwielbia gotować i robiła to również, mieszkając w Wielkiej Brytanii, dlatego to pomieszczenie z pewnością będzie ważnym miejscem w jej domu. 

Czy Harry podziela entuzjazm Meghan i zdecyduje się kupić tę rezydencję?