Meghan Markle smutna, prawie płacze
EastNews
Newsy

Meghan Markle znów w ogniu krytyki za noszenie dziecka! Nie wygląda to dobrze!

Meghan Markle znów w ogniu krytyki za noszenie dziecka! Nie wygląda to dobrze!

Meghan i Harry zdecydowali się opuścić rodzinę królewską, aby móc żyć na własnych zasadach z dala od wścibskich spojrzeń paparazzi. Okazuje się, że tego ostatniego nie są w stanie uniknąć! Księżna wyjechała już z Wielkiej Brytanii i razem z Archiem odpoczywa w Kanadzie. To właśnie tam podczas spaceru została przyłapana przez paparazzi. Nie byłoby nic zaskakującego w tym widoku, w końcu księżna jest uśmiechnięta i widać, że teraz jest naprawdę szczęśliwa, gdyby nie fakt, jak nosi synka!

Internauci są przerażeni tym widokiem, a w komentarzach rozpętała się prawdziwa burza. Tylko spójrzcie na te zdjęcia. Czy Meghan faktycznie powinna skorzystać z wykwalifikowanej pomocy i uzyskać kilka porad, jak prawidłowo nosić dziecko? Poza Archiego nie wygląda dobrze!

Ile pieniędzy Meghan i Harry dostali za wywiad z Oprah Winfrey? Oto 7 rzeczy, o których nie mieliście pojęcia

Meghan znów oskarżona o to, że nie umie nosić dziecka!

Widać, że Meghan świetnie czuje się na kanadyjskiej wyspie Vancouver, gdzie spędziła większość czasu w ciągu ostatnich dwóch miesięcy. Jednak znów udało jej się wywołać w sieci burzę! Użytkownicy mediów społecznościowych po tym, jak zobaczyli najnowsze zdjęcia ze spaceru księżnej z synem apelują do Meghan Markle, aby skorzystała z porady wykwalifikowanej niani i nauczyła się korzystać z nosidełka dla dzieci. Na najnowszych zdjęciach ze spaceru z psami widać, że jedna z szelek od nosidła spadła Meghan z ramienia, a Archie „wisi” przekrzywiony w nosidle. Markle znów została oskarżona o to, że nie umie nosić dziecka!

Co prawda księżna była w doskonałym humorze, ale o wygodzie Archiego chyba zapomniała. Internauci zwracają uwagę przede wszystkim na sposób, w jaki nosi Archiego w nosidle Ergo 360 Omni za prawie 800 zł. W komentarzach czytamy:

Archie wygląda niekomfortowo - może jeden z uzbrojonych strażników Meghan mógłby pomóc jej prawidłowo założyć nosidło

Proszę, pokażcie Meghan, jak prawidłowo nosi się nosidełko zanim biedny mały Archie wypadnie

Biedny mały, musi mu być bardzo niewygodnie

Biedny książę

Strona internetowa marki Ergo pokazuje, jak prawidłowo nosić nosidełko w czterech różnych stylach, w zależności od wieku dziecka i preferencji matki. Widocznie Meghan nie przeczytała tej instrukcji!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Just look at the love Duchess Meghan is giving to Baby Archie 💜💜 . . . #meghanmarkle #archie #sussexroyal #sussex

Post udostępniony przez Ms.MeghanMarkle_forever (@ms.meghanmarkle_forever)

 

 

Mimo uśmiechu księżnej to poza Archiego zwraca największą uwagę!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A glimpse of Baby Archie’s face! ❤️ . . . #meghanmarkle #archie #sussexroyal #sussex

Post udostępniony przez Ms.MeghanMarkle_forever (@ms.meghanmarkle_forever)

To nie pierwsza tego typu sytuacja, już wcześniej Meghan była oskarżona o to, że źle nosi swojego syna!

Meghan Markle z synem Archiem i księciem Georgem na meczu polo
East News

 

 

Meghan Markle i książę Harry
East News
Newsy
Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie!
Nowy dom Meghan i Harry'ego w Kanadzie to willa za 21 milionów. Widok z salonu robi największe wrażenie!

Meghan i Harry osiągnęli swój cel i otrzymali zgodę królowej na opuszczenie rodziny królewskiej i życie na własny koszt. Para zdecydowała, że będzie utrzymywała się z własnej pracy, a w tzw. okresie przejściowym mają dzielić swój czas między Amerykę a Wielką Brytanię. Najprawdopodobniej zamieszkają na kanadyjskiej wyspie Vancouver nad samym oceanem. Już teraz Meghan jest widywana na spacerach z synem i psami tuż nad oceanem. To tam spędzili też ostatnie tygodnie podczas przerwy świątecznej.  Para oglądała już dom, którym są zainteresowani. Rezydencja warta 21 milionów funtów znajduje się nad oceanem w najbardziej prestiżowej okolicy. Tylko spójrzcie na ten widok za oknem! Nic dziwnego, że Meghan się w nim zakochała.

Meghan Markle i książę Harry
EastNews
Newsy
Ucieczka z Anglii nie pomogła, w Kanadzie też ich dopadli! Meghan i Harry mają dość
Meghan i Harry straszą pozwami paparazzi, którzy nie uszanują ich prywatności!

Meghan i Harry  podjęli decyzję o opuszczeniu rodziny królewskiej i dzieleniu swojego czasu między dwa domy: w Kanadzie i w Wielkiej Brytanii. Podczas swojego ostatniego wystąpienia książę podkreślił, że była to bardzo trudna decyzja, ale nie miał innego wyjścia, również za sprawą mediów, które nie dają im spokoju i wielokrotnie nękali Meghan. Para z pewnością myślała, że w Kanadzie zachowają większą prywatność. Tak się jednak nie stało! Ostatnio paparazzi przyłapali Meghan na spacerze z synem i psami w parku niedaleko oceanu na wyspie Vancouver. W sieci rozpętała się burza, ponieważ sposób, w jaki Meghan nosi synka jest mocno kontrowersyjny ! Teraz para zdecydowała się ostrzec paparazzi i wprost oświadczyła, że pozwą każdego kto narusza ich prywatność! Meghan i Harry straszą sądem BBC we wtorek poinformowało, że zdjęcia, na których widzimy Meghan spacerującą z Archiem w North Hill Regional Park zostały zrobione z ukrycia i księżna Sussex nie wyraziła na nie zgody. Jak się okazuje książęca para jest gotowa, aby pozwać paparazzi. Według doniesień brytyjskiej stacji fotoreporterzy nadal śledzą każdy krok pary. W sieci pojawiły się nie tylko fotografie Meghan, ale również zdjęcia Harry’ego, kiedy wysiadał z samolotu w Kanadzie, aby udać się do żony i syna. Paparazzi niemal zamieszkali pod domem Meghan i Harry’ego i czekają, aby zrobić im zdjęcia. To samo dotyczy rezydencji, którą planują kupić.  Czy Meghan i Harry osiągnęli to, co planowali? Zachowanie prywatności w przypadku tej pary wydaje się niemożliwe, a im bardziej starają się ukryć, tym większą sensację wywołują. Rozstanie z rodziną królewską nie do końca przebiegło po ich myśli, co przyznał sam Harry, ale przystał na wszystkie warunki. Oboje nie będą używali już...

Meghan Markle z synkiem w Afryce
Newsy
Meghan Markle zaskoczyła studentów w Afryce! Właśnie za to ją pokochali!
Meghan Markle zaskoczyła studentów w Afryce! Właśnie za to ją pokochali!

Meghan Markle zaskoczyła grupę studentów na wykładzie i połączyła się z nimi za pośrednictwem Skype'a. Uczniowie byli mile zaskoczeni, bo książę Harry , który był obecny na miejscu, nie powiedział im że wideokonferencja będzie miała miejsce. Sam książę nie był do końca pewien, czy ich plan na rozmowę się powiedzie. Stało się to dzięki Archiemu. Co synek pary robił w tym czasie? Meghan Markle rozmawiała ze studentami na Skypie  Meghan Markle kończy już swoją pierwszą oficjalną podróż po Afryce . Księżna Sussex towarzyszyła mężowi w delegacji. Książęca para zdecydowała się nawet na zabranie ze sobą 4-miesięcznego synka Archiego. Niestety po lądowaniu w Kapsztadzie, książę samotnie wyleciał dalej do Botswany i Angoli. Meghan zdecydowała się nie kontynuować dalej podróży. Oczekuje teraz na Harry'ego w Johannesburgu, skąd para ma wrócić razem do Londynu.  Zobacz także: Meghan Markle na lotnisku z Archim! Było mnóstwo czułości... Delegacja księcia Harry'ego kończy się za kilka dni, jednak brak Meghan u jego boku wcale nie oznacza, że ukochana go nie wspiera! Podczas wizyty Harry'ego w jednej ze szkół, Markle połączyła się ze studentami za pośrednictwem Skype. Uczniowe przywitali ją radosnymi śpiewami! Rozmowa była możliwa, ponieważ synek pary jak każde niemowlę słodko spał w tym momencie! ;)  Cieszę się, że mogę być z Wami. Archie właśnie ucina sobie drzemkę - wyznała ucieszona Meghan.  Transmisja odbyła się bez żadnych zakłóceń. Rozmowa była krótka jednak bardzo budująca dla mieszkańców Afryki, którzy cieszyli się, że mają 5 minut, aby porozmawiać z księżną Sussex. Co myślicie o takich rozwiązaniach? Naszym zdaniem pomysł super!  Meghan połączyła...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner