Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w The VOice of Poland
East News

Nowi jurorzy w "The Voice”! Tabloid opublikował nazwiska gwiazd

Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w The VOice of Poland
East News

Duże zmiany w programach „The Voice of Poland”, „The Voice Kids” i „The Voice Senior” zapowiadały się już od dawna. Po rezygnacji Margaret z fotela jurorskiego nie było wiadomo, która gwiazda pojawi się w jesiennej edycji programu. Były typowane dwa nazwiska: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Teraz „Super Express” zdradził, że nowymi jurorkami w popularnej serii programów mają zostać Anna Wyszkoni i Natalia Szroeder! To duże zaskoczenie!

Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w roli jurorek w programach z serii "The Voice”

Jesienna ramówka zapowiada się bardzo ciekawe! We wrześniu prawdopodobnie zobaczymy nowy sezon „The Voice of Poland”, do którego precastingi ze względu na epidemię mają się odbywać się online. Już wiadomo, że w jury nie zasiądzie Margaret, a teraz tabloid donosi, że producenci ostatecznie ustalają nowy skład jurorski i negocjują kontrakty.

Według tych informacji w każdym z programów hitowej serii ma pojawić się nowy juror. W „The Voice of Poland” mielibyśmy zobaczyć Natalię Szroeder, która doskonale poradziła sobie w roli prowadzącej „The Four”. Z kolei w dziecięcej edycji „The Voice Kids” ma pojawić się Anna Wyszkoni. W jednym z programów w fotelu jurorskim zasiądzie ponownie Edyta Górniak oraz  Michał Szpak. To z pewnością będą ciekawe edycje!

Zobacz także: Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian!

Natalia Szroeder niedawno debiutowała w roli prowadzącej program "The Four. Bitwa o sławę". 

Natalia Szroeder w nowym programie "The Four. Bitwa o sławę"
East News

Anna Wyszkoni zadebiutuje w roli jurorki.

Anna Wyszkoni na gali Flesz Fashion Night 2019
AKPA

 

 

Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36