Party Stories
East News
Newsy

Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian! Kto w jury?

Czy Margaret odejdzie z The Voice of Poland?! Co na to zarząd TVP! Jest komentarz stacji!

Kilka dni temu Margaret odpowiedziała na pytanie jednej z fanek, odnośnie jej ponownego udziału w programie "The Voice of Poland" w roli jurora. Wokalistka ostatecznie potwierdziła, że nie zobaczymy jej już w talent show. Teraz całą sytuację skomentowała stacja TVP w specjalnie wydanym oświadczeniu. Okazuje się, że Telewizja Publiczna nie planowała ponownie wziąć Margaret do składu jurorskiego. Dlaczego?

Zobacz także: Margaret nie będzie już jurorką w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę"

Czy uczestnicy "The Voice of Poland" przyjaźnią się po programie? Zdradza były chłopak Margaret!

TVP wydało oświadczenie w sprawie rezygnacji Margaret z udziału w "The Voice of Poland" 

Już jesienią na antenie TVP2 pojawi się kolejna edycja hitowego programu "The Voice of Poland". Ze względu na panującą pandemię koronawirusa, stacja zdecydowała się na przeprowadzenie precastingów online jednak wszyscy mają nadzieję, że we wrześniu będziemy mogli zobaczyć kolejną odsłonę talent show w tradycyjnej formie. Z tego też względu wśród fanów pojawia się coraz więcej spekulacji na temat składu jurorskiego.

W poprzedniej edycji w roli jurorów mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka, Tomsona i Barona, Kamila Bednarka i Margaret. Jak wiadomo od razu po zakończeniu show, wokalistka poinformowała fanów, że robi przerwę w karierze z powodów zdrowotnych. Teraz piosenkarka powoli wraca do spraw zawodowych dlatego też jej fani mieli nadzieję, że ponownie zobaczą ją w roli jurora. Na pytanie jednej z fanek właśnie w tej sprawie, gwiazda odpowiedziała:

Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę - odpowiedziała Margaret na Instagramie w komentarzu.

Teraz do całej sprawy odniosła się również stacja TVP.  Jak wynika z treści oświadczenia, Telewizja Publiczna w ogóle nie planowała nawiązać ponownej współpracy z Margaret. 

W związku z pojawiającymi się w mediach nieprawdziwymi informacjami, dotyczącymi ustalania składu juty programu "The Voice of Poland" TVP informuje, że w celu zapewnienia jak największej atrakcyjności formatu, skład ten jest modyfikowany co sezon. Udział pani Margaret nie był planowany w najnowszej edycji "VoP". Pełna lista członków jury zostanie podana w najbliższym czasie - brzmi oświadczenie Telewizji Polskiej, które można przeczytać również tutaj

Czekamy zatem na oficjalne informacje dotyczące nowego składu jurorskiego w programie "The Voice of Poland". Plotkuje się o powrocie do show Edyty Górniak bądź Justyny Steczkowskiej. Propozycję udziału miała również dostać Anna Wyszkoni.

Będziecie tęsknić za Margaret? 

Margaret w The Voice of Poland
ONS

Fani programu w roli jurora widzą np.: Dodę! Sama wokalistka przyznała, że chętnie wzięłaby udział w programie jako juror. Czy stacja weźmie pod uwagę kandydaturę artystki? 

East News

Widzowie talent show bardzo liczą również na to, że w czerwonym fotelu "The Voice od Poland" ponownie zasiądzie Michał Szpak! 

Michał Szpak w The Voice of Poland
EastNews

 

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Margaret w białej sukience i kurtce pod studiem TVP
TV-Show
Margaret nie będzie już jurorką w "The Voice of Poland": "Niestety, jest w TVP, więc sobie odpuszczę"
Margaret podjęła decyzję, nie chce zasiadać już w fotelu jurorskim "The Voice of Poland".

Margaret podjęła ostateczną decyzję ws. jurorowania w programie TVP2 "The Voice of Poland" - zdecydowała, że nie chce ponownie zasiąść w fotelu jurorskim. Dlaczego? Swoją decyzję ogłosiła w komentarzu na Instagramie, kiedy jedna z fanek zapytała ją o jej plany w związku z tą muzyczną produkcją: Niestety nie, szkoda, bo "The Voice of Poland" kocham, ale niestety jest w TVP, więc sobie odpuszczę - odpowiedziała Margaret na Instagramie w komentarzu. Niedawno informowaliśmy w magazynie "Flesz", że w fotelu jurora ponownie zasiąść może Edyta Górniak : Producentom zależy na Edycie, bo to gwiazda, która wywołuje niesamowite emocje, a publiczność ją kocha – zdradziła "Fleszowi" osoba z TVP. Trzeba przyznać, że Górniak już się w tej roli sprawdziła – była trenerką w "The Voice of Poland" i "The Voice Kids". Mówi się, że w fotelu jurorskim Edyta miałaby zastąpić właśnie Margaret, która pół roku temu zawiesiła karierę, a na temat samego "The Voice of Poland" przyznała, że "czuje się po tym programie wypłukana i i potrzebuje przerwy". Zobacz także:  Kto powinien zasiąść w jury "The Voice of Poland"? Zagłosuj na swojego wymarzonego trenera! Myślicie, że Margaret naprawdę odejdzie z "The Voice of Poland"? Czy zastąpi ją Edyta Górniak?  

Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w The VOice of Poland
East News
Newsy
Nowi jurorzy w "The Voice”! Tabloid opublikował nazwiska gwiazd
Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w roli jurorek w programach z serii "The Voice”!? Jak sobie poradzą?

Duże zmiany w programach „ The Voice of Poland ”, „ The Voice Kids ” i „The Voice Senior” zapowiadały się już od dawna. Po rezygnacji Margaret z fotela jurorskiego nie było wiadomo, która gwiazda pojawi się w jesiennej edycji programu. Były typowane dwa nazwiska: Edyta Górniak i Justyna Steczkowska. Teraz „Super Express” zdradził, że nowymi jurorkami w popularnej serii programów mają zostać Anna Wyszkoni i Natalia Szroeder! To duże zaskoczenie! Natalia Szroeder i Anna Wyszkoni w roli jurorek w programach z serii "The Voice” Jesienna ramówka zapowiada się bardzo ciekawe! We wrześniu prawdopodobnie zobaczymy nowy sezon „The Voice of Poland”, do którego precastingi ze względu na epidemię mają się odbywać się online. Już wiadomo, że w jury nie zasiądzie Margaret, a teraz tabloid donosi, że producenci ostatecznie ustalają nowy skład jurorski i negocjują kontrakty. Według tych informacji w każdym z programów hitowej serii ma pojawić się nowy juror. W „The Voice of Poland” mielibyśmy zobaczyć Natalię Szroeder , która doskonale poradziła sobie w roli prowadzącej „The Four”. Z kolei w dziecięcej edycji „The Voice Kids” ma pojawić się Anna Wyszkoni. W jednym z programów w fotelu jurorskim zasiądzie ponownie Edyta Górniak oraz   Michał Szpak . To z pewnością będą ciekawe edycje! Zobacz także:  Jest oświadczenie TVP w sprawie rezygnacji Margaret z "The Voice of Poland"! To nie koniec zmian! Natalia Szroeder niedawno debiutowała w roli prowadzącej program "The Four. Bitwa o sławę".  Anna Wyszkoni zadebiutuje w roli jurorki.    

Michał Szpak w "The Voice of Poland"
ONS
Newsy
Michał Szpak chciałby mieć konkurencję! Co sądzi o uczestnikach "The Voice of Poland"?

Na początku września ruszyła dziesiąta, jubileuszowa edycja "The Voice of Poland". Jak już wiemy, w roli jurorów zadebiutowali Margaret i Kamil Bednarek, którzy dołączyli do Tomsona i Barona oraz do Michała Szpaka. Dla Michała to już trzecia edycja, w której ocenia uczestników show. Czy do tej pory znalazł wśród początkujących wokalistów kogoś z kim mógłby konkurować na polskiej scenie muzycznej? Michał Szpak szczerze odpowiedział na to pytanie! Michał Szpak o uczestnikach "The Voice of Poland" Michał Szpak już od kilku lat należy do grona największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Wokalista zadebiutował w programie "X-Factor" i chociaż nie wygrał talent show TVN, to jego kariera nabrała zawrotnego tempa. Teraz Michał sam ocenia początkujących artystów. Czy w programie "The Voice of Poland" pojawił się ktoś, kto podobnie jak on zachwyca nie tylko głosem, ale i osobowością? Wokalista ma konkurencję wśród uczestników programu TVP? Nie miałbym nic przeciwko, gdyby w programie pojawił się ktoś, kogo mógłbym traktować jako poważnego konkurenta. Na szczęście taka osoba się nie pojawiła. Z jednej strony się cieszę, a z drugiej strony myślę, że warto byłoby mieć kogoś z kim można by iść łeb w łeb. Niech się rodzą nowe talenty i niech pokazują swoją osobowość - Michał przyznał w rozmowie z "Super Expressem". Jesteście zaskoczeni wypowiedzią Michała Szpaka? Myślicie, że uczestnicy "The Voice of Poland" mogą poczuć się urażeni? Oglądacie najnowszą edycję muzycznego talent-show TVP?  Zobacz także:  Margaret i Michał Szpak walczą o tytuł najbardziej stylowego jurora "The Voice of Poland". Kto wyglądał lepiej na konferencji? Michał Szpak kolejny raz został jurorem w...

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner