Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya Nowe oblicze Greya
Nowe oblicze Greya
Mat. promocyjne
1/5
Nowe oblicze Greya
Mat. promocyjne

 

My już zobaczyliśmy trzecią, ostatnią cześć historii o Anastasii Steele (Dakota Johnson) i Christianie Greyu (Jamie Dornan). Co się wydarzyło w "Nowe oblicze Greya"? Zdradzamy 5 faktów, dla których warto zobaczyć ten film z przyjaciółką lub grupą znajomych. 

 

Zobacz: Mamy najnowszy zwiastun "Nowego oblicza Greya". Nie brakuje NAPRAWDĘ gorących scen!

 

Co dzieje się w filmie "Nowe oblicze Greya"? Zdradzamy fabułę

 

Ana i Christian na początku filmu stają na ślubnym kobiercu, przysięgają sobie miłość i szacunek, a potem... jadą w piękną podróż poślubną do Francji. Kolacje, Luwr, pływanie jachtem po wodach Zatoki Nicejskiej, ale ich sielankę przerywa informacja, że ktoś włamał się do serwerowni firmy Christiana, wykradł tajne informację o Christianie i podłożył tam bombę. Okazuje się, że sprawcą jest były szef Any - Jack Hyde (Eric Johnson). Małżonkowie wracają do USA, ale Grey zaczyna znowu trzymać Anę w złotej klatce, bo boi się, co może zrobić jej były szef. I zaczynają się problemy! Jakie? 

Grey nie chce mieć dzieci, czego Ana się nie spodziewała. Ale nie tylko... Co wydarzy się w filmie?

Zobacz także: Jamie Dornan spojrzał na biust fanki, a wtedy Dakota Johnson...

2/5
Nowe oblicze Greya
Mat. promocyjne

Christian nie może znieść, że Ana ciągle mu się sprzeciwia, a na dodatek nie chce w pracy uchodzić za Panią Grey, bo woli zostać przy swoim panieńskim nazwisku. W podróży poślubnej chce opalać się topless, co też nie podoba się jej mężowi. Nie wraca od razu do domu po pracy... Kiedy on jest w podróży służbowej, Ana idzie z koleżanką do baru, a wieczorem wraca do apartamentu, gdzie atakuje ją Hyde!

I choć Ana z pomocą ochrony radzi sobie z byłym szefem, Grey jest niezadowolony, że żona nie jest mu posłuszna. Wymyśla zemstę w pokoju zabaw! Ana nie będzie z tego powodu szczęśliwa...

ZOBACZ: TO KONIEC?! Jamie Dornan nie zagra więcej w filmach z cyklu „50 twarzy Greya”?! „Robię się na to za stary”

3/5
Nowe oblicze Greya
Mat. promocyjne

SPOILER!

Jednak najgorsze będzie to, że Ana zajdzie w ciążę, z czego nie będzie zadowolony Grey. Poczuje się oszukany. Stwierdzi, że teraz dziecko będzie dla Any ważniejsze niż on, a na to nie był przygotowany. Pobiegnie do swojej byłej kochanki, Pani Robinson, przez co ukochana się na niego wścieknie!

4/5
Nowe oblicze Greya
Mat. promocyjne

Jack Hyde okaże się mieć obsesję na punkcie Any i Greya. Będzie uważał, że to on powinien być milionerem i mieć Anę na własność. Będzie mieć ku temu powód? Jaki? Musicie obejrzeć film, by się dowiedzieć. 

Jack Hyde jeszcze raz podejmie próbę zemsty, tym razem dotknie to oboje małżonków...

5/5
Nowe oblicze Greya
Mat. promocyjne

 

Dlaczego film nazywa się "Nowe oblicze Greya"? Być może dlatego, że główny bohater okazuje przed żoną też wrażliwą duszę, dużo gra na fortepianie, śpiewa dla niej, próbuje uszczęśliwić ją awansem w pracy, nowym domem, wypadem z przyjaciółmi do Aspen, prywatnym odrzutowcem oraz wystrzałowym nowym samochodem.

Czy jest dużo "momentów"? Bardzo dużo, przecież państwo Grey spędzają swój miesiąc miodowy :) i są młodym małżeństwem.

Wybierzecie się do kina?

ZOBACZ: Perwersyjny Grey jest na na co dzień.. kochającym mężem i ojcem! Wyjątkowe ZDJĘCIA Jamiego i jego rodziny!