Nicki z "Love Island"
Instagram

Nowa uczestniczka w "Love Island", to gwiazda disco polo! Poznajcie Nicki Queen!

Nicki z "Love Island"
Instagram

Do programu "Love Island" wejdzie nowa uczestniczka, która z pewnością namiesza w show. Nicki Queen, czyli Alicja Kolasińska ma 26 lat i jest gwiazdą disco polo. Ponadto jakiś czas temu wzięła udział w innym, miłosnym programie - "Ex na plaży Polska", jak również próbowała swoich sił w hicie telewizji TVP - "Najgorszy kucharz". Jest również gwiazdą Instagrama, na którym nie brakuje jej odważnych zdjęć. Poznajcie zatem dokładnie jej sylwetkę! 

Zobacz także: "Love Island": Ada odchodzi z programu! "Dziękuję Wam za wszystko. Teraz Was opuszczam"

Nowa uczestniczka w "Love Island", to gwiazda disco polo! Poznajcie Nicki Queen!

Nowa uczestniczka "Love Island", Nicki, doskonale wie jak wykorzystać swój talent i urodę! Jest absolwentką Akademii Obrony Narodowej w Warszawie, ale jej serce najbardziej skradła muzyka. Swoją muzyczną przygodę zaczęła jako kilkuletnia dziewczynka - grała na skrzypcach, pianinie i gitarze. Jej pasją jest oczywiście też śpiewanie! Każdy fan disco polo na pewno doskonale zna jej utwór "To nie ja (beemwunia), który na portalu Youtube ma prawie 4,5 mln wyświetleń! 

Nicki w życiu doskonale wie czego chce i zawsze wytrwale dąży do celu! Piosenkarka brała udział już w innym, miłosnym show - "Ex na plaży Polska". Wtedy też panowie oszaleli na jej widok - Nicki była wówczas brunetką, a w programie dała się poznać jako bardzo charyzmatyczna i energiczna osoba. 

Ciekawe czy również panowie z "Love Island" nie będą mogli oderwać wzroku od Nicki. Dziewczyna od czasu udziału w "Ex na plaży Polska" przeszła metamorfozę - teraz jest blondynką i wygląda na to, że bardzo lubi zabiegi medycyny estetycznej. 

Na Instagramie śledzi ją ponad 52 tys. internautów. Nicki bardzo dba o swoją sylwetkę i lubi chwalić się swoimi wdziękami. 

Myślicie, że Nicki odnajdzie miłość w programie "Love Island"? 

Nowa uczestniczka "Love Island" próbowała swoich sił również w programie "Najgorszy kucharz"

Będziecie trzymać kciuki za Nicki? 

 

 

Więcej na temat Love Island
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01