Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Kożuchowska twarzą Aviva
ONS
Newsy

Kożuchowska zgarnęła nowy kontrakt. Zastąpiła w reklamie Chylińską

Sukces aktorki

Małgorzata Kożuchowska jest jedną z największych gwiazd w Polsce. Po urodzeniu synka, gwiazda szybko wróciła do formy oraz pracy. Wzięła już udział w kilku kampaniach reklamowych. Przypomnijmy: Kożuchowska w królewskiej kampanii centrum handlowego. Towarzyszył jej gwiazdor TVN

To jednak nie wszystko. Jak informuję dziś media, aktorka zgarnęła kolejny kontrakt. Kożuchowska weźmie udział kampanii reklamowej jednej z czołowych marek na rynku ubezpieczeń - Aviva, która dba o wartości rodzinne i szuka osób, które je reprezentują. Według zarządu nie było lepszej osoby niż Małgorzata.

To właśnie taki stosunek do życia był powodem wyboru Małgorzaty Kożuchowskiej przez Avivę. Bezpieczeństwo i dobro rodziny, najwyższa jakość, stabilność.


Do 2013 roku twarzą firmy była Agnieszka Chylińska.

Zobacz: Małgorzata Kożuchowska nosi biżuterię za prawie 5,000 złotych
 Małgorzata Kożuchowska na prezentacji wiosennej ramówki TVP 2015


Małgorzata Kożuchowska na imprezie w galerii:

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
ONS
Newsy
Kożuchowska doceniona za kampanię. To kolejny sukces na jej koncie
Jaką?

Małgorzata Kożuchowska to prawdziwa kobieta sukcesu! Aktorka ma nie tylko udane życie prywatne i zawodowe, ale także doceniana jest w projektach, które realizuje dodatkowo. 21 maja odbyło wręczenie prestiżowych nagród Lampartów, wręczanych przez bankowców i ubezpieczycieli za najbardziej podziwianą kreację wizerunku marki z tej branży. Zobacz: Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień [FOTO+WIDEO] W tym roku druga nagroda przypadła marce AVIVA, w której kampanii udział wzięła właśnie Małgorzata Kożuchowska! Uznano, że jest to świetna reklama produktowa, do której doskonale dopasowano wizerunek gwiazdy. Gratulujemy! Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska zasiądzie w jury nowego programu

Zarobki Małgorzaty Kożuchowskiej
ONS
Newsy
Małgorzata Kożuchowska jest milionerką."Forbes" wyliczył jej zarobki
Młoda mama nie próżnuje

Małgorzata Kożuchowska jako mama radzi sobie doskonale. Kiedy długo wyczekiwany syn pojawił się wreszcie na świecie aktorka wyraźnie rozkwitła. W jednym z wywiadów przyznała jednak, że nie jest łatwo. Zobacz:  Kożuchowska szczerze o macierzyństwie: Nie jest łatwo Jednak macierzyństwo nie koliduje z obowiązkami zawodowymi aktorki. Aktorka aktywnie pracowała na planie "Prawa Agaty" i drugiej części "Listów do M.", a także kręciła spoty reklamowe dla jednej z sieci komórkowych. W ciągu ostatniego miesiąca gwiazda wzięła udział w dwóch nowych kampaniach. W jednej z nich reklamuje ubezpieczenia, a w drugiej kosmetyki dla kobiet. I jak podaje "Twoje Imperium" całkiem się na tym wzbogaciła. Tabloid powołał się na wycenę magazynu "Forbes"  według, której tylko z jednego kontraktu Kożuchowska zarobiła 300 tysięcy złotych, co może oznaczać, że tylko w tym roku na jej konto wpłynęło ponad milion złotych.  Widzieliście już kampanie z jej udziałem? Zobacz na Polki.pl: Małgorzata Kożuchowska w kolejnej kampanii     Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Małgorzata Kożuchowska w reklamie Avivy
ONS
Newsy
Już jest spot nowej reklamy z Kożuchowską. Jak wypadła? [WIDEO]
Aktorka gra samą siebie

Małgorzata Kożuchowska ma teraz bardzo dużo pracy. Aktualnie aktorka przebywa na planie drugiej części filmu "Listów do M.", gdzie jest jedną z największych gwiazd. Ostatnio pochwaliła się zdjęciami z kolegami, którzy jej towarzyszą. Zobacz:  Kożuchowska gwiazdą "Listów do M. 2". Pokazała pierwsze zdjęcia z planu świątecznego hitu To jednak nie wszystko. Gwiazda ostatnio wzięła udział w kampanii Avivy i promuje ubezpieczenia dla rodzin. Aktorka ciężko pracowała na planie i dała z siebie wszystko. Dzisiaj premierę miał spot reklamowy, który można obejrzeć w internecie.  Kożuchowska gra tam samą siebie, czyli spełnioną kobietę i przede wszystkim matkę i żonę. W reklamie jest bardzo naturalna i uśmiechnięta. Jak Wam się podoba? Zobacz:  Kożuchowska za kulisami spotu nowej reklamy. Tak prezentuje się na co dzień   Kożuchowska za kulisami nowej reklamy:

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner