Norbi zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to melodia?"?
Dementuje czy potwierdza medialne plotki?
1/4
Norbi zastąpi Roberta Janowskiego w "Jaka to melodia?"?

Norbi jednak nie poprowadzi programu "Jaka to melodia?"?! Wciąż trwa zamieszanie wokół muzycznego teleturnieju, które od lat przyciąga miliony widzów przed telewizory. Niestety, ostatnio pojawiły się informacje, że z programem już wkrótce pożegna się Robert Janowski. Żona i menadżerka prezentera przyznała, że jej mąż nie zgodził się na dalszą współpracę z TVP. Wszystko przez zmiany, jakie w teleturnieju chce przeprowadzić Jacek Kurski. 

Robert nie chciał podpisać się pod proponowanymi zmianami ze względu na swoich widzów i ekipę, z która pracował - w rozmowie z Presserwisem przyznała Monika Janowska. 

Wczoraj w mediach pojawiły się zaskakujące wiadomości, że Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?" zastąpi Norbi! Czy to jednak jest pewne? Zobaczcie, co powiedział muzyk! 

 

Zobacz także: TVP szykuje NOWĄ wersję „Jaka to melodia?”! Bez Janowskiego? Jest komentarz Kurskiego!

2/4
Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News

Wczoraj portal wirtualnemedia.pl poinformował, że casting na nowego prowadzącego program "Jaka to melodia?" wygrała Halinka Mlynkova. Piosenkarka ponoć w ostatniej chwili zrezygnowała z tej roli i zamiast Mlynkovej w teleturnieju zobaczymy Norbiego! 

Czy Norbi rzeczywiście zastąpi Roberta Janowskiego w programie "Jaka to melodia?"? Jest komentarz muzyka! Będziecie zaskoczeni tym, co powiedział... 

Zobacz także: Oto prawdziwy mistrz drugiego planu! Zobaczcie jego śmieszne miny w "Jaka to melodia"

3/4
Norbi

Jak informuje portal wp.pl Norbi nie ukrywał zaskoczenia, kiedy dowiedział się, że w mediach pojawiła się wiadomość o tym, że poprowadzi program "Jaka to melodia?"!  

Wyczytałem te informacje w prasie. Nie mogę więc niczego potwierdzić ani zaprzeczyć- powiedział w rozmowie z portalem. 

Jesteście zaskoczeni komentarzem Norbiego? Myślicie, że muzyk jednak nie poprowadzi muzycznego  teleturnieju? 

4/4
Robert Janowski w Jaka to melodia  - ile zarabiał?
Eastnews

Wyobrażacie sobie program "Jaka to melodia?" bez Roberta Janowskiego? 

Więcej na temat Robert Janowski Jaka to melodia