Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News
To BARDZO zaskakujący wybór!
1/4
Robert Janowski znika z programu "Jaka to melodia"?
East News

 

W programie „Jaka to melodia?” przyszedł czas na poważne zmiany! Najpierw ogłoszono, że zmieni się producent show - Grupa ZPR media zastąpiła Media Corporation. Następnie, Jacek Kurski, prezes TVP, zapowiedział, że stacja pracuje nad odświeżeniem formuły popularnego programu. Potem Robert Janowski zapowiedział, że w związku ze zmianami, musi zrezygnować z jego prowadzenia:

 

Nie może się podpisać pod projektem, który jakością odbiega od poziomu, do którego przez lata przyzwyczaił widzów TVP - mówiła w rozmowie z wirtualnemedia.pl jego menedżerka oraz żona, Monika Janowska

Zobacz także: Co z Robertem Janowskim w "Jaka to melodia?"? Wydał mocne oświadczenie!

 

Wiadomo już zaś, kto zastąpi Roberta Janowskiego w roli prowadzącego - to naprawdę ogromne zaskoczenie!

2/4
Norbi na gali Osobowości i Sukcesy Roku
Akpa

 

Jak informują wirtualnemedia.pl nowym prowadzącym zostanie Norbi, popularny wokalista, autor hitu „Kobiety są gorące”. Co ciekawe, casting na prowadzącego wygrała Halina Mlynkova. Po jej wybraniu wprowadzono nową scenografię i oprawę, jednak w ostatniej chwili okazało się, gwiazda zrezygnował w projekcie! TVP postanowiła więc zatrudnić Norbiego. To jednak nie koniec zmian w programie!

Zobacz: TYLKO U NAS: Robert Janowski wyprawił córce osiemnastkę. Wkrótce czeka go w życiu prawdziwa rewolucja!

 

3/4
Norbi

 

Wirtualnemedia.pl informują, że w show mają pojawić się piosenki z nurtu disco-polo! Stacja liczy w ten sposób na nowego widza i jeszcze większą oglądalność. Zmieni się również ekipa muzyczna, która wcześniej pracowała przy programie.

 

Zaskoczeni?

4/4
Norbi na otwarciu restauracji "The One"
ONS

 

Co Jacek Kurski mówi o zmianach w show?

 

(...) formuła wymaga pewnego odświeżenia, co wynika z wszelkich danych i wykresów. Te informacje przekazałem panu Janowskiemu i osobiście zaprosiłem go do kontynuowania prowadzenia programu. Nie mam jednak zwyczaju prowadzenia negocjacji za pośrednictwem mediów i nie będę tolerował a tym bardziej ulegał próbie wytwarzania niepotrzebnej psychozy tam, gdzie potrzebne jest profesjonalne zarządzanie kwestią korekty formatu, tak by dostarczać naszym widzom ofertę jeszcze lepszej jakości- zdradził w rozmowie z portalem wirtualnemedia.pl.

 

Będziecie oglądać nową wersję „Jaka to melodia”? Ponoć program ma zyskać nową nazwę...

Więcej na temat Robert Janowski