Reklama

Już jesienią na antenie Canal+ zobaczymy nowy polski serial. "Nielegalni" to adaptacja misternie skonstruowanych szpiegowskich powieści Vincenta V. Severskiego, byłego pułkownika polskiego wywiadu. Fabuła serialu została osadzona we współczesnych realiach polskich służb specjalnych. Akcja "Nielegalnych" toczy się aż w czterech miejscach: Warszawie, Sztokholmie, Mińsku oraz Stambule!

Zobacz także: Wielki plebiscyt magazynu "Party"! Wybierz z nami serial roku! "Druga szansa" pokona "M jak miłość"?

Na uwagę zasługuje nie tylko trzymająca w napięciu fabuła, ale również gwiazdorska obsada. W serialu "Nielegalni" zagrają takie osobowości polskiego kina, jak Andrzej Seweryn czy też Grzegorz Damięcki. Obok nich zobaczymy także Sylwię Juszczak, która - jak twierdzą producenci "Nielegalnych" - zaprezentuje się widzom w całkiem nowej odsłonie. W serialu zagra również Adam Woronowicz, Agnieszka Grochowska, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz czy też Filip Pławiak.

Reżyserią "Nielegalnych" zajęło się dwóch bardzo utalentowanych artystów: Leszek Dawid oraz Jan P. Matuszyński. Obaj mają już na swoim koncie liczne sukcesy. Pierwszy z nich stworzył takie kinowe hity, jak choćby "Jesteś Bogiem" czy też "Ki". Z kolei Jan P. Matuszyński wyreżyserował głośny film o rodzinie Beksińskich pt. "Ostatnia rodzina". To daje gwarancję, że serial "Nielegalni" naprawdę będzie trzymał poziom!

Do sieci trafił właśnie oficjalny zwiastun nowego serialu Canal+. Czekacie na niego?

POLECAMY: Jak naprawdę wygląda małżeństwo Krawczyka i Juszczak? Mikołaj zdradził całą prawdę

Sylwia Juszczak zaprezentuje się w całkiem innej odsłonie

Mat. prasowe
Reklama

Grzegorz Damięcki w serialu "Nielegalni"

Mat. prasowe
Reklama
Reklama
Reklama