Krystyna Przybylska, mama Anny Przybylskiej
East News
Newsy

Nie żyje mąż mamy Anny Przybylskiej. Siostra aktorki żegna ojczyma wzruszającym wpisem

Nie żyje mąż mamy Anny Przybylskiej. Siostra aktorki żegna ojczyma wzruszającym wpisem

Kolejne bardzo smutne wieści. Nie żyje ojczym Anny Przybylskiej, Benedykt Wietrzykowski. Prezes Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych miał 82 lata. Zmarły był drugim mężem mamy Anny Przybylskiej.

O śmierci Wietrzykowskiego poinformowała sama pani Krystyna, w cytowanym przez media wpisie na Facebooku. Nawiązała do Pomnika Wypędzonych Gdynian, którego inicjatorem powstania był zmarły.

Panie Prezesie Benedykcie!!! Będziesz patrzył na swój UKOCHANY POMNIK z góry - napisała na Facebooku.

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia ma żal do Izabeli Janachowskiej za pytania o mamę? "Też mnie to bardzo męczy"

Nie żyje ojczym Anny Przybylskiej

Informację o śmierci ojczyma zamieściła także na swoim profilu w mediach społecznościowych siostra Ani Przybylskiej - Agnieszka. Pod czarno-białym zdjęciem Benedykta Wietrzykowskiego i Krystyny Przybylskiej widzimy napis: 

Żegnamy Cię Benku.

 

Pod wpisem pojawiło się wiele kondolencji, wyrazów współczucia i wspomnień o zmarłym.

Zobacz także: Siostra Anny Przybylskiej otrzymała wyjątkowy prezent upamiętniający aktorkę. "Piękny" komentują fani

Jak przypomina portal gdynia.pl, Benedykt Wietrzykowski przez lata dbał o pamięć o losie gdynian wysiedlonych z miasta podczas wojny. Sam zresztą był jednym z wypędzonych. Ponad 20 lat stał na czele Stowarzyszenia Gdynian Wysiedlonych. Dzięki m.in. jego staraniom jeden z gdyńskich placów nazwano placem Gdynian Wysiedlonych. Tam też stanął pomnik Gdynian Wysiedlonych. W tym samym miejscu, gdzie zmuszani do wyjazdu gdynianie oczekiwali na transport. 

Całej rodzinie pani Krystyny Przybylskiej składamy szczere kondolencje.

Pan Benedykt Wietrzykowski przy budynku, z którego został wysiedlony jako małe dziecko:

Benedykt Wietrzykowski, mąż mamy Anny Przybylskiej
East News

Mama Ani Przybylskiej, Krystyna i jej siostra - Agnieszka przekazały informację o śmierci Benedykta Wietrzykowskiego.

Mama Anny Przybylskiej, Krystyna oraz siostra  Agnieszka
East News

Krystyna Janda o Annie Przybylskiej
Newsy
Wzruszający post Krystyny Jandy o Annie Przybylskiej. Wystarczyło jedno zdanie...
Aktorka pamięta o Ani!

Krystyna Janda opublikowała wzruszający post na swoim Facebooku dotyczący Anny Przybylskiej. Zmarła w 2014 roku aktorka przyśniła się Jandzie. To skłoniło gwiazdę do refleksji: Śniła mi się. Ile to już czasu? - pyta Krystyna Janda. 5. października miną dokładnie dwa lata od śmierci Anny Przybylskiej. Aktorka zmarła na raka trzustki. Fani jednak wciąż o niej pamiętają. Pod statusem Jandy pojawiło się mnóstwo komentarzy: Taka piękna, taka młoda, tak utalentowana matka trójki dzieci-wciąż myślę jakie to niesprawiedliwe……   a wciaz nie moge w to uwierzyc... Caly czas mysle o jej energii, jej milosci fo rodziny, jej wspanialej radosci do zycia, ktora sie czulo.   To dowód na to że śmierć nie wybiera. Po prostu jest. A nam trudno się z tym pogodzić. Odejście Ani Przybylskiej zrobiło na mnie ogromne wrażenie, a to przecież nieznajoma. Często wracam do niej myślami   Mówi się, że jak się przyśni ktoś zmarły, to znaczy, że potrzebuję aby się za niego pomodlić. - piszą fani. Zobacz: Przyjaciel Bieniuka zdradził nieznaną historię o początkach znajomości piłkarza z Przybylską!   Krystyna Janda pamięta o Ani Przybylskiej! Anna Przybylska zmarła w 2014 roku.  

Matka Ani Przybylskiej o drugiej rocznicy śmierci
Newsy
Mama Ani Przybylskiej przed 2. rocznicą jej śmierci: "Po stracie mojej ukochanej Anki doceniam..."
Mama aktorki pragnie spełnić ostatnią wolę córki. Jaką?

Tuż przed drugą rocznicą śmierci Anny Przybylskiej, mama zmarłej aktorki Krystyna Przybylska na stronie internetowej aktorki zaapelowała o to, aby jej fani wsparli Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. W niedzielę w Gdyni odbył się koncert na rzecz Stowarzyszenia Hospicjum im. Św. Wawrzyńca połączony z koncertem ku pamięci Ani Przybylskiej. Pani Krystyna wzruszająco nawiązała również do drugiej rocznicy śmierci swojej córki.   Krystyna Przybylska: Osobiście po stracie mojej ukochanej Anki doceniam każdy dzień   Mamie  Anny Przybylskiej bardzo zależy na tym, aby pamiętać o Światowym Dniu Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Sama aktorka była bardzo zaangażowana w pomoc gdyńskiemu hospicjum. Pani Krystyna pragnie spełnić ostatnią wolę córki: Kochani moi! Już za kilka dni po raz wtóry obchodzić będziemy Światowy Dzień Hospicjów i Opieki Paliatywnej. Nie jest to oczywiście święto na miarę radosnych dni Bożego Narodzenia czy też Świąt Wielkanocnych. W tym dniu nie mamy myśleć o prezentach, smakołykach i wypoczynku. W tym dniu szczególnie powinniśmy pochylić się nad ludzkim cierpieniem i przemijaniem. Naturalnie w natłoku codzienności nie ma zbyt wiele czasu, by o tym myśleć, lecz samo to, że nie będziemy tego robić nie będzie oznaczało, że ta sfera ludzkiego życia nas w końcu nie dotknie, a wtedy może być już za późno. Każdego z Was z osobna namawiam, byście w tych pięknych jesiennych dniach października znaleźli w sobie iskrę człowieczeństwa, która pozwoli Wam spojrzeć na życie własne, jak i otaczających nas bliźnich, z pewnym dystansem i świadomością, że to co dziś mamy, jutro może być już niemożliwą do odzyskania przeszłością. Osobiście po stracie mojej ukochanej Anki doceniam każdy dzień, który mogę spędzić z córką Agnieszką, zięciem, wnukami, mężem i z pozostałymi życzliwymi bliskimi,...

Kuba Wojewódzki o śmierci Anny Przybylskiej
Newsy
Wojewódzki uderza w serwis, który podał nieprawdziwą informację o śmierci Ani Przybylskiej! Tak OSTRO dawno nie było!
Wojewódzki uderza w serwis, który podał nieprawdziwą informację o śmierci Ani Przybylskiej! Tak OSTRO dawno nie było!

Kuba Wojewódzki zastanawia się, czy serwis plotkarski Pudelek przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej, kiedy to w lipcu 2014 roku podał nieprawdziwą informację o jej śmierci (aktorka zmarła w październiku). Sprawa do dziś budzi ogromne kontrowersje. Czy serwis plotkarski przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej? W lipcu wyżej wymieniony serwis podał niepotwierdzoną i nieprawdziwą informację, że Anna Przybylska nie żyje. Notka natychmiast zniknęła z portalu, jednak informacja rozprzestrzeniła się w całej sieci, dotarła również do rodziny aktorki, która zapowiedziała, że sprawę skieruje do sądu.  Kancelaria Romana Giertycha, która zajęła się sprawą, złożyła do sądu pozew o ochronę dóbr osobistych przeciwko wydawcy Pudelka. Anna Przybylska domagała się zadośćuczynienia w wysokości 300 tys. zł. Na początku pełnomocnik portalu w odpowiedzi na pozew napisał: Nie może być mowy o jakimkolwiek naruszeniu dóbr osobistych osoby publicznej na skutek publikacji o jej śmierci spowodowanej określoną chorobą. Nie może być też mowy o naruszeniu prywatności, albowiem tego typu informacje należą do sfery publicznej  - mówił Łukasz Rdzeń, radca prawny. Jakiś czas temu wydawca portalu zmienił jednak zdanie i obiecał, że zgodzą się na warunki aktorki: W imieniu wydawcy serwisu Pudelek.pl pragnę raz jeszcze wyrazić głębokie ubolewanie z powodu publikacji (…), w dniu 16 lipca br., nieprawdziwej informacji, której skutki boleśnie dotknęły Panią Annę Przybylską i Jej Najbliższych” - czytaliśmy w oświadczeniu serwisu.  Kubie Wojewódzkiemu to nie wystarcza. Wciąż zastanawia się czy serwis w odpowiedni sposób przeprosił rodzinę Anny Przybylskiej: Jak myślicie ? Przeprosili rodzinę Ani ?  Jak myślicie ? Przeprosili dzieci Ani ? Jak myślicie ? Czytając ten serwis, reklamując sie tam, wspieracie takich ludzi...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner