East News

Nie żyje gwiazda serialu "Na Wspólnej". Aleksandra Koncewicz zmarła w jednym z warszawskich szpitali

East News

Media przekazały bardzo smutną wiadomość o śmierci Aleksandry Koncewicz. Jak poinformowała "Rzeczpospolita" aktorka zmarła 12 marca w jednym z warszawskich szpitali. Gwiazda serialu "Na Wspólnej" miała 90 lat. Rodzina Aleksandry Koncewicz poinformowała o szczegółach pogrzebu. 

Pogrzeb gwiazdy "Na Wspólnej"

Alekdandra Koncewicz była aktorką teatralną, ale popularność przyniosły jej role w wielu hitowych serialach takich jak: "Plebania", "Matki, żony i kochanki", "Na dobre i na złe", "Daleko od noszy" czy uwielbiana przez widzów produkcja TVN "Na Wspólnej". Aleksandra Koncewicz wystąpiła również w filmach "Tato" i "Superprodukcja". 

Według doniesień dziennika "Rzeczpospolita" aktorka zmarła 12 marca. Rodzina poinformowała, że pogrzeb Aleksandry Koncewicz odbędzie się w najbliższy piątek, 19 marca, na Cmentarzu Północnym w Warszawie. 

Była silną osobowością, doskonale wpisywała się w typ aktorki-heroiny, oprócz talentu miała wielką klasę. Do nas, młodych, podchodziła zawsze życzliwie. Byłaby ozdobą każdego teatru i dziś mogłaby być wymieniana w czołówce polskich aktorek. Ale miałem wrażenie, że zupełnie jej na tym nie zależało, jakby nie odczuwała potrzeby bycia sławną. W tym zawodzie to rzadkość- Artur Barciś wspominał aktorkę w rozmowie z "Rzeczpospolitą".

Rodzinie Aleksandry Koncewicz składamy kondolencje. 

Zobacz także: Klątwa nad "Światem według Kiepskich". Nie żyje kolejny aktor... "Dzień wcześniej jak zwykle żartował"...

Aleksandra Koncewicz-Rulewska nie żyje.

#rip Nie żyje Aleksandra Koncewicz, aktorka miała 90 lat.

Opublikowany przez Teraz Teatr Czwartek, 18 marca 2021

 

Więcej na temat Na Wspólnej
Przeładuj

Rafał Brzozowski rzeczywiście romansował z Izabellą Krzan? Gwiazdor TVP odniósł się do sensacyjnych spekulacji

zobacz 01:03