Izabela Janachowska zachwyca swoimi stylizacjami nie tylko na czerwonym dywanie, ale również na co dzień? Paparazzi "przyłapali" gwiazdę Polsatu na ulicach Warszawy, jak razem z synem spacerowała w długim, skórzanym płaszczu, który jest idealnym uzupełnieniem jesiennego looku. Tylko spójrzcie na najnowsze zdjęcia Izabeli Janachowskiej!

Reklama

Izabela Janachowska bez makijażu na spacerze z synem

Izabela Janachowska na oficjalnych wydarzeniach zawsze pokazuje się w pięknych, kobiecych stylizacjach i idealnym makijażu, ale na co dzień stawia na luz, wygodę i naturalność. Teraz możecie zobaczyć zdjęcia, na których gwiazda Polsatu prezentuje się bez makijażu. Paparazzi "przyłapali" Izabelę Janachowską na mieście. Prowadząca program "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" spacerowała z synem po ulicach Warszawy i zachwyciła swoim jesiennym lookiem.

Izabela Janachowska z synem na mieście

Izabela Janachowska pokazała się bez makijażu i w modnej stylizacji ze skórzanym płaszczem w roli głównej. Look gwiazdy Polsatu uzupełniły: czarny golf, klasyczne jeansy, botki na płaskim obcasie i mała torebka. Izabela Janachowska wyglądała naprawdę świetnie. Zgadzacie się z nami?

Izabela Janachowska bez makijażu
Reklama

Zobaczcie więcej zdjęć Izabeli Janachowskiej! Podoba się Wam jej jesienna stylizacja?

Izabela Janachowska bez makijażu
Naturalna Izabela Janachowska przyłapana przez paparazzi
Reklama
Reklama
Reklama