Natalia Szroeder, Quebonafide, Doda na Instagramie
Instagram

Doda nagra piosenkę z Quebonafide?! Natalia Szroeder nie jest zadowolona!

Natalia Szroeder, Quebonafide, Doda na Instagramie
Instagram

 

Natalia Szroeder jest zazdrosna o Dodę? W mediach pojawiły się zaskakujące wiadomości dotyczące młodej gwiazdy. Jak twierdzi "Fakt" Natalia jest zazdrosna o swoją koleżankę z show-biznesu, która ponoć chce nagrać piosenkę z jej chłopakiem, Kubą Grabowskim, czyli Quebonafide! Według informatora dziennika, Doda zaproponowała raperowi wspólne nagranie piosenki. 

 

Doda nagra piosenkę z Quebonafide?

Quebonafide to obecnie jeden z najpopularniejszych raperów na polskiej scenie muzycznej, a jego związek z Natalią Szroeder wzbudza ogromne emocje w mediach. Teraz, jak donosi "Fakt" Doda chciałaby nagrać piosenkę razem z popularnym muzykiem. Czy do tego dojdzie? Według dziennika partnerka Quebonafide jest przeciwna takiemu duetowi! 

Doda wie, że jeśli nagrałaby piosenkę z Quebo to byłby wielki hit. Złożyła mu już propozycję - zdradza informator dziennika.

Wydaje się jednak, że w najbliższym czasie Doda nie nagra wspólnego utworu z Quebonafide i to wcale nie ze względu na rzekomą zazdrość jego partnerki, a jedynie przez to, że raper zawiesił swoją karierę. Muzyk zdecydował się na taki krok po śmierci jego idola Maca Millera. 

 

Zobacz także: TYKO U NAS! Quebo nie mógł oderwać rąk od Natalii Szroeder! Mamy ZDJĘCIA z ich randki!

 

Według medialnych doniesień Doda złożyła propozycję współpracy Quebonafide. 

Doda z mężem

Natalia Szroeder nie jest ponoć zachwycona, że jej partner miałby współpracować z Dodą.

 

Więcej na temat Doda Natalia Szroeder
Przeładuj

Czy Klaudia El Dursi sama wzięłaby udział w "Hotel Paradise" jako uczestniczka?

zobacz 00:52