Natalia Siwiec Natalia Siwiec Natalia Siwiec, Mia Natalia Siwiec, Mia Natalia Siwiec, Mia
Natalia Siwiec
Instagram
1/5
Natalia Siwiec
Instagram

Natalia Siwiec znów w ciąży?! Taka myśl natychmiast pojawia się w głowie, gdy widzi się najnowsze zdjęcie Natalii Siwiec na Instagramie. Na fotografii piękna gwiazda pozuje w seksownej małej czarnej z wielkim ciążowym brzuszkiem. Jednak spokojnie! Okazuje się, że zdjęcie pochodzi jeszcze z czasów, gdy Natalia była w ciąży z Mią, a fotografię opublikowała, bo dziś jest wyjątkowy dzień - 1. urodziny Mii! Zobaczcie na kolejnych stronach, co gwiazda napisała z tej okazji.

 

Zobacz: Polska gwiazda pokazała pokoik dla dziecka i przy okazji zdradziła termin porodu!

 
2/5
Natalia Siwiec
Instagram

Nie tylko zdjęcie Natalii Siwiec zachwyca, ale także wpis, który opublikowała na Instagramie. Natalia złożyła życzenia swojej córeczce, a te słowa wzruszają do łez!

 

Dokładnie rok temu wyszłaś z tego brzuszka po to by nadać sens 👼🏼 Najpiękniejszy rok naszego życia za nami, a to dopiero początek ...💥Kochamy cię Bibiśku -życzymy zdrowia ,odwagi i tego byś zawsze była dobrym i szczęśliwym człowiekiem - napisała Natalia Siwiec.

 

Zobacz: Poważne życzenia urodzinowe nie muszą być nudne i szablonowe 

3/5
Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Oczywiście w komentarzach fani również złożyli życzenia córeczce Natalii i Mariusza Raduszewskiego. Nie da się ukryć, że 1. urodziny to dla pary wyjątkowy moment. Mia jest coraz bardziej ciekawa świata, stawia pierwsze kroki i wypowiada pierwsze słowa. Warto też zauważyć, że mimo swojego wieku, jest już popularna w całej Polsce! Ciekawe, czy Natalia i Mariusz zorganizują huczną imprezę? Można się tego spodziewać!

Zobacz: Urodzinowe zabawy na kinderbal

4/5
Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Mia jest coraz starsza, więc ciekawe, czy niebawem Natalia i Mariusz zdecydują się na drugie dziecko? Nie jest to wykluczone! Natalia Siwiec jakiś czas temu zdradziła, że chciałaby, żeby Mia miała rodzeństwo

 

Zobacz też: NATALIA SIWIEC POKAZAŁA, JAK WYGLĄDA JEJ CÓRECZKA MIA. JEST PRZEUROCZA!

5/5
Natalia Siwiec, Mia
Instagram

Jak myślicie, do kogo bardziej podobna jest Mia - do mamy czy do taty?

 

Zobacz: Dziedziczenie autosomalne dominujące i recesywne, a zachorowanie na chorobę genetyczną

Więcej na temat Natalia Siwiec