Instagram
Wielki dzień zbliża się wielkimi krokami
1/4
Instagram

Odeta Moro nie robi ze swojej ciąży tajemnicy. Radosną nowinę przekazała fanom na Instagramie i cały czas relacjonuje postępy przygotowań do narodzin dziecka. Zdradziła już, że to chłopiec, i że wybrała dla niego oryginalne imię. Lew przyjdzie na świat... no właśnie, kiedy? 

 

Zobacz: ODETA MORO JEST W CIĄŻY. OJCEM DZIECKA JEST... BYŁY GWIAZDY TVP

 

Odeta Moro umieściła w sieci zdjęcie, na którym pokazała pokoik dla synka. Przy okazji zdradziła, że jest w 28. tygodniu ciąży! Jeśli poród odbędzie się w terminie (czyli w 40. tygodniu), synek dziennikarki przyjdzie na świat w pierwszym tygodniu września! 

 

No i już! Mamy to🦋Podobno kobieta wije Gniazdo od 28 tygodnia ciąży, więc wszystko zgodnie z harmonogramem! Powiedziałabym nawet książkowo. Na wadze, też „książkowo” mi przybywa. Ponieważ sapanie towarzyszy mi praktycznie przy każdym nawet najmniejszym wysiłku to cieszę się, że zdążyłam z najważniejszym pokojem w całym domu. Teraz zostało mi czekanie na lokatora! A czy będzie chciał spać ze mną czy w swoim pokoju? Powalczymy zobaczymy.... - napisała pod zdjęciem. 

 

Korzystasz z Facebook Messengera? Od dziś możesz otrzymywać od Party najważniejsze informacje ze świata showbiznesu! Kliknij - to zajmie Ci minutę.

 

Zobacz NASTĘPNY SLAJD>>> 

2/4
Instagram

Odeta Moro wychowuje już 15-letnią córkę Sonię, której ojcem jest Michał Figurski. Po tak długiej przerwie naszły ją obawy o zdrowie kolejnego członka rodziny. Dziennikarka ma 40. lat, a w tym wieku należy uważniej kontrolować przebieg ciąży, by wychwycić ewentualne wady płodu. Odeta doskonale o tym wie. Wykonała więc badania genetyczne, a o wynikach oczywiście poinformowała na swoim Instagramie: 

 

Wiedzieć wszystko? Raczej niemożliwe, ale wiedzieć bardzo dużo wielki komfort - napisała dając do zrozumienia, że z jej synkiem wszystko w porządku. 

 

Zobacz NASTĘPNY slajd>>> 

 

Czytaj: Odeta Moro pochwaliła się sporym brzuszkiem i zdradziła płeć oraz imię dziecka!

3/4
Instagram

Przyszła mama nie zrezygnowała jeszcze z pracy, ani z aktywnego wypoczynku. Swoją pracę traktuje jak przyjemność, a w sporcie brzuszek jej jeszcze nie przeszkadza. 

 

Wniosek po kajakach? Jeszcze mi biust i brzuch w wiosłowaniu nie przeszkadza - pisała dwa tygodnie temu. Ciekawe, czy teraz też zdecydowałaby się na kajaki? 

 

Zobacz: Polska gwiazda w ciąży przytyła 15 kilogramów, a to dopiero początek!

 

Przejdź na NASTĘPNY SLAJD>>> 

4/4
Instagram

Dziennikarkę wzięło też na sentymenty. Odeta Moro opublikowała niedawno zdjęcie z ciążowej sesji do magazynu Gala. Wyglądała pięknie i kwitnąco jak dziś! Trzymamy kciuki za przyszłą mamę i jej małego urwisa :) 

 

Zobacz: Zaczynam drugie okrążenie i jestem szczęśliwa - mówi Odeta Moro o swojej ciąży

 

Więcej: Etapy ciąży: jak przebiega ciąża

Więcej na temat ciąża