Natalia Oreiro w Polsce zyskała gigantyczną popularność 13 lat temu za sprawą roli w serialu "Zbuntowany Anioł". Produkcja biła rekordy popularności i przyciągała przed telewizory miliony widzów. Do dzisiaj mniejsze stacje telewizyjne powtarzają losy zakochanej chłopczycy Milagros, za którą aktorka dostała nominację do latynoskiego oskara Martin Fierro

Reklama

Po ponad dekadzie od sukcesu "Zbuntowanego Anioła" Natalia Oreiro odwiedziła po raz kolejny Polskę (wcześniej była u nas w 2000 i 2002 roku). Już dzisiaj zagra koncert we Wrocławiu w Hali Orbita. Przed wyjściem na scenę latynoska gwiazda spotkała się z dziennikarzem "Dzień Dobry TVN" i opowiedziała krótko o początkach swojej kariery w Urugwaju i w Polsce.

"Zbuntowany Anioł" otworzył mi drzwi w Polsce i w innych krajach to było wiele lat temu, więc teraz jestem już babcią głównej bohaterki. Ale cieszę się, że z tytułu mojej persony, czyli aktorki, osoby którą tam grałam, ludzie tak mnie lubią.

Co prawda czasy szczytowej popularności w naszym kraju Natalia ma już za sobą, ale wciąż wygląda tak samo dobrze jak dekadę temu.

Natalia Oreiro w 2012 roku:

Zobacz także

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama