Natalia Oreiro ledwie pięć miesięcy temu przyjęła obywatelstwo Rosji. Z entuzjazmem pozowała z rosyjskim paszportem, a media nazywały ją nawet ulubienicą Putina. Wygląda jednak na to, że agresja nowej ojczyzny na niepodległego sąsiada sporo zmieniła.

Reklama

Jak wynika z instagramowych wpisów Oreiro, jeszcze pod koniec lutego była w Rosji, gdzie brała udział w nagraniach dla tamtejszego show. Jednak po rosyjskiej inwazji na Ukrainę przeniosła swą działalność za ocean, do swojej pierwszej ojczyzny Urugwaju oraz Argentyny, gdzie zaczęła światową karierę tamtejszą produkcją "Zbuntowany Anioł". Co teraz robi?

Natalia Oreiro gwiazdą "The Voice" i "Mask Singer"

Jak podaje el Pais, Natalia Oreiro rzuciła się w wir pracy. Pomiędzy nagraniami na planach południowoamerykańskich filmów i seriali została prowadzącą hitowego "The Voice" w Urugwaju ("La Voz Uruguay") i przygotowuje się do premiery argentyńskiej edycji "Mask Singer" - polską edycję tego show z Kubą Wojewódzkim możemy oglądać od kilku tygodni.

W ostatni wtorek na Instagramie pokazała filmik z planu "La Voz":

Urugwajska gwiazda jest też częścią obsady rodzinnej komedii, która zyskała dużą popularność na platformie streamingowej Netflix. Film "Today We Fix the World" znalazł się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych filmów nieanglojęzycznych Netflixa na świecie. Oreiro gra tam rolę drugoplanową, matki głównego bohatera.

Zobacz także

Na jesieni ubiegłego roku gwiazda postanowiła przyjąć rosyjskie obywatelstwo. Teraz, na instagramowym koncie, nadal jej nazwisko napisane jest dwoma alfabetami - łacińskim i cyrylicą. Ale pod najnowszymi postami na próżno szukać komentarzy po rosyjsku. Jej rosyjscy fani zostali w ostatnich dniach odcięci od zachodnich mediów społecznościowych, podobnie jak od większości publikatorów, na których można zobaczyć czy przeczytać prawdziwe informacje na temat inwazji wojsk putinowskiej Rosji na Ukrainę.

Oreiro już wcześniej na swoim instagramowym koncie dała wyraźny sygnał, że nie wspiera działań swojej nowej ojczyzny. Najpierw zamieściła wymowne słowa na InstaStories. Potem zamieściła dwa wpisy w dwóch językach (po hiszpańsku i rosyjsku) głosił: "Pokój", drugi "Nie wojnie". Pod tamtymi postami wyłączyła możliwość komentowania.

Zobacz także: Natalia Oreiro opublikowała poruszające zdjęcie dziecka z Kijowa. Jest też zdecydowane stanowisko aktorki?

Reklama

Natalia Oreiro pięć miesięcy temu została Rosjanką.

Instagram/nataliaoreirosoy/
Reklama
Reklama
Reklama