Natalia Lubrano w The Voice of Poland
ONS

W The Voice wielkie poruszenie na castingu. Mielcarz: Królowa się odwróciła

Natalia Lubrano w The Voice of Poland
ONS

W "The Voice of Poland" na pewno nie zabraknie wielkich emocji, których dostarczą nie tylko dwie jurorki - Edyta Górniak oraz Justyna Steczkowska, ale przede wszystkim uczestnicy. Niedawno jeden z nich rzucił na kolana wszystkich trenerów. Przypomnijmy: Pierwsze łzy Górniak i Steczkowskiej w The Voice. Kto je tak wzruszył? 

Nie mniejsze emocje wzbudzi występ kolejnego. Kiedy pojawił się na scenie i zaczął śpiewać, jurorzy byli zachwyceni. Mieli jednak duży problem z odgadnięciem, czy jest to chłopak czy dziewczyna. Jako pierwsza postanowiła to sprawdzić Edyta. Gdy się odwróciła, na scenie zobaczyła charyzmatyczną Natalię Lubrano. Mielcarz zza kulis skomentowała jej decyzję:

Wow, królowa się odwróciła - mówi aktorka


Tuż za nią swoje fotele odwrócili Justyna Steczkowska oraz Tomson i Baron, którzy nie szczędzili artystce komplementów.

Natalia ma na swoim koncie sporo sukcesów. Występowała z Andrzejem Smolikiem, Renatą Przemyk, a także w projekcie „FoxBox” u boku Noviki, Marii Peszek, Pauliny Przybysz i innych reprezentatywnych artystów swego pokolenia. Udzieliła swojego głosu na około dwudziestu albumach innych muzyków. W marcu 2012 roku ukazała się jej płyta „R.E.S.P.E.C.T.” wydana przez wydawnictwo Kayax.

Do czyjej drużyny trafi Natalia? Przekonamy się już w sobotę o 20.00 w TVP2.

Zobacz: Górniak i Steczkowska podpisały umowę o przyjaźni? Głos zabrał producent The Voice
 


Oficjalna sesja zdjęciowa jurorów show:

Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04