Gwiazda dziewiątej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" spodziewa się dziecka! Natalia Krakowiak w wyjątkowy sposób przekazała fanom, że już wkrótce zostanie mamą.

Reklama

Baby boom w polskim show-biznesie wciąż trwa! W ostatnich miesiącach swoje pociechy urodziły m.in. Joanna Krupa, Maria Dejmek, Maria Konarowska oraz Sylwia Przybysz. Teraz ciążowymi brzuszkami mogą się pochwalić Anna Lewandowska, Joanna Moro i Małgorzata Rozenek. Okazuje się, że do grona przyszłych mam dołączyła kolejna gwiazda! Natalia Krakowiak również spodziewa się dziecka!

Natalia Krakowiak pokazała zdjęcie USG dziecka

Widzowie znają Natalię Krakowiak m.in. z takich programów jak: "The Voice of Poland" czy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gwiazda wystąpiła w dziewiątej edycji show Polsatu. Natalia jest wokalistką i aktorką w Teatrze Muzycznym Roma - wcześniej przez wiele lat była związana ze Studiem Buffo.

Piękna gwiazda za pośrednictwem Instagrama zdradziła właśnie, że spodziewa się dziecka! W sieci opublikowała wyjątkowe zdjęcie USG, na którym widać nóżkę jej dziecka. Internauci ruszyli z gratulacjami.

- Gratulacje kochana :-*:-* :-* ❤️ dużo zdrówka ????
- Cudownie ????????????
- Wspaniale❤️gratulacje????????????- komentowali zdjęcie.

My również serdecznie gratulujemy! Czekamy na pierwsze zdjęcie aktorki z ciążowym brzuszkiem :)

Zobacz także

Zobacz także: Sylwia Przybysz pokazała swoją figurę po porodzie! To niemożliwe, ale w 2 tygodnie wróciła do formy!

Natalia Krakowiak zostanie mamą.

Aktorka wystąpiła w 9. edycji "TTBZ".

East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama