Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor są znani z ogromnego poczucia humoru i dystansu, jaki para ma wobec siebie. Co jakiś czas na oficjalnych kontach pary na Instagramie pojawiają się zaskakujące, a czasem nawet bardzo odważne zdjęcia, które pokazują ich podczas typowych czynności domowych, jednak nie każdy zdecydowałby się na publiczną publikacje takich fotografii. Fani pokochali te zabawne zdjęcia i filmiki, a teraz Joanna Koroniewska zaskoczyła odważnym zdjęciem zmęczonego Macieja Dowbora, który trzyma córkę i czyta jej książkę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, że dziennikarz wygląda jakby był nagi...

Reklama

Joanna Koroniewska w zaskakujący sposób złożyła Maciejowi Dowborowi życzenia z okazji Dnia Ojca!

Z okazji Dnia Ojca mnóstwo gwiazd w sieci opublikowało wyjątkowe rodzinne zdjęcia. Na taki krok zdecydowała się również Joanna Koroniewska, która postanowiła wybrać dość oryginalną fotografię. Widać na niej Macieja Dowbora czytającego córce książkę. Nie jest to jednak typowe instagramowe zdjęcie! Aktor wygląda na nim na naprawdę zmęczonego. W opisie można przeczytać informację skąd pomysł na zdjęcie!

Może czasem z siebie żartujemy, docinamy i wbijamy szpilę. Tacy już jesteśmy. ????

Oboje mamy nieposkromione charaktery, ale jednego jestem pewna, moje córki mają najwspanialszego tatę na świecie! ❤️❤️

Joanna Koroniewska dodała też, że z okazji swojego święta Maciej Dowbor będzie miał okazję spędzić czas tylko z córkami, bo ona sama spędza ten dzień w teatrze.

Nie jest doskonały ( bo kto jest?????oprócz mnie ???? ), ma swoje ojcowskie wady i przywary, ale ma też ogromne serce, dużo cierpliwości (mimo wszystko) i ciepła. ❤️

Tato, mężu – dziś Twoje święto, więc będziesz mógł spędzić ten dzień ze swoimi dziećmi, bo ja jestem w teatrze! ????
Miłego oglądania meczu!

Zobacz także: Joanna Koroniewska wściekła na Macieja Dowbora! Opublikowała w sieci kąśliwy wpis

Trzeba przyznać, że parze nie brakuje poczucia humoru!

Zobacz także

Zdjęcie wywołało w sieci ogromne emocje:

Maciek ubierz się ????❤️

Jesteście niesamowici.. Kto się lubi ten się czubi i to wszystko z miłości ❤️

Bardzo Was lubię! Jesteście tacy prawdziwi! :)

Instagram @joannakoroniewska

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wzięli ślub 26 grudnia 2014 roku. Para wychowuje wspólnie dwie córki: Janinę i Helenę.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama