Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor to jedno z najbardziej popularnych małżeństw w polskim show-biznesie. Przy okazji spontanicznej transmisji na żywo podczas pandemii wpadli na pomysł stworzenia "Domówki u Dowborów", dzięki którym są zdecydowanie bliżej ze swoimi fanami. Przy okazji dzielą się z nimi swoimi zmaganiami z życia codziennego. Wczoraj okazało się, że Maciej Dowbor podpadł swojej żonie i to dosyć poważnie!

Reklama

Jakiś pomysł na dotkliwą karę? - zapytała Joanna Koroniewska w sieci.

Takiego przewinienia męża nie odpuściłaby żadna żona! Zobaczcie, o co chodzi i co miała na myśli Joanna Koroniewska.

Zobacz także: Joanna Koroniewska w szczerym wywiadzie: "Z wielu rzeczy świadomie zrezygnowałam, żeby mieć pełną rodzinę"

Maciej Dowbor zapomniał o imieninach Joanny Koroniewskiej

Joanna Koroniewska 24 maja świętowała swoje imieniny. Niestety, okazało się, że nie mogła liczyć na niespodziankę od męża, ponieważ... Maciej Dowbor zapomniał o jej święcie! Aktorka postanowiła mu tego nie podarować i umieściła w sieci bezpośredni wpis, w którym napisała o wpadce męża. Przy okazji zasugerowała, że niefortunnie przegapione święto, nie będzie pozostawione bez konsekwencji:

Mąż jak zwykle zapomniał o moich dzisiejszych imieninach... ????‍♀️ Może jakiś pomysł na dotkliwą karę? ???????????? Zabrać mu rakiety do tenisa, czy może wyjąć kartę z dekodera?! A cały tydzień wieczornych sesji z Bridget Jones?? ???????????? Piszcie jeśli macie lepszy pomysł?!!???? Swoją drogą, wszystkim Aśkom cudowności! ????????????????⚘ I czy można mieć w końcu imieniny przed urodzinami?!! ???? - napisała w sieci

Internauci natychmiast pospieszyli z propozycjami na "odkupienie win". Niektóre fanki przyznały, że ich partnerom również zdarza się zapominać o ich święcie.

Zobacz także

- Może jest tak zakochany, że zapomniał ;)
- hahaha ????????, że z miłości zapomniał ???? nie podpowiadaj mu takich wykrętów - odpowiedziała aktorka
- Śniadanie do łóżka, chociaż do końca tygodnia
- o! Zapisuję! To mi się podoba! ???????? - odpisała Joanna Koroniewska na jedną z propozycji

Miejmy nadzieję, że kolejne imieniny już zostaną zapamiętane :)

Zobacz także: Joanna Koroniewska pokazała zdjęcie, kiedy była w ciąży. To pierwszy tak intymny kadr!

Joanna Koroniewska była zawiedziona postawą męża, po tym jak zapomniał o jej imieninach. Postanowiła zawstydzić go na oczach fanów i napisała bezpośredni wpis, o tym, że nie pamiętaj o jej święcie. Przy okazji razem z fanami zastanawiała się, jaką wymyślić karę dla Macieja Dowbora.

Maciej Dowbor na szczęście miał duże poparcie wśród internautów, którzy sugerowali Joannie Koroniewskiej, że zapomniał o jej święcie z miłości. Aktorka śmiała się, żeby lepiej nie podpowiadać mu takich mocnych rozwiązań.

VIPHOTO/EAST NEWS

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych małżeństw w Polsce. Dowborowie są bardzo aktywni w mediach społecznościowych, a internauci kochają ich za autentyczność i poczucie humoru. Śledzicie Dowborów na Instagramie?

Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama