Tych dwoje od lat obserwują bacznie fani nie tylko z Polski, ale i całego świata. Ania i Robert chętnie wychodzą im na przeciw i w mediach społecznościowych starają się dzielić najważniejszymi dla nich informacjami i wyjątkowymi momentami. Ostatnie, pełne radości zdjęcie, wywołało jednak mieszane odczucia.

Reklama

Ania i Robert Lewandowscy dzielą się swoim szczęściem, fan nie wytrzymał

Anię i Roberta z pewnością doskonale znają nie tylko fani piłki nożnej czy zdrowego odżywiania. Chociaż małżonkowie na co dzień mieszkają w słonecznej Hiszpanii, regularnie królują na pierwszych stronach polskich tabloidów, a opinia publiczna stale o nich dyskutuje. Sporo powodów do rozmów dostarcza choćby sama Ania Lewandowska, która na swoim Instagramie stara się przeplatać posty związane z pracą, jak i te bardziej prywatne.

Chętnie dzieli się fotkami z córkami, a w szczególności z ukochanym mężem. On natomiast ma nieco inne podejście do tej kwestii i w sieci publikuje głównie wzmianki dotyczące piłki nożnej, choć od czasu do czasu robi wyjątek, by uraczyć odbiorców bardziej osobistymi kadrami, tak jak chociażby w tym przypadku.

Zobacz także: Wielka radość u Anny i Roberta Lewandowskich. Już odliczają dni!

13 lutego zobaczyliśmy, jak Lewandowscy szaleją w górach, a już następnego dnia piłkarz pochwalił się na profilu uroczym zdjęciem z ukochaną żoną i uczcił w ten sposób Dzień Zakochanych!

Zobacz także
Moja Miłość. Moja Walentynka
- napisał dumnie.

Lawina komentarzy zalała post w ułamku sekundy. O ile zdecydowanie przeważyły te pozytywne, wśród nich nie zabrakło i trochę uszczypliwych, a jeden szczególnie zwraca uwagę. Pewien internauta wściekł się bowiem, gdy zobaczył, że... Lewandowscy obchodzą Walentynki.

Każde amerykańskie święto obchodzicie? Valenty, Halloween, co jeszcze?
- grzmiał.
Komentarze pod zdjęciem Roberta i Ani Lewandowskich
Instagram@_rl9

Zarówno Robert, Jak i Ania, postanowili zostawić gorzki wpis bez odpowiedzi, jednak wśród fanów znalazł się ktoś, kto błyskawicznie stanął w ich obronie.

Rozumiem, że nie mogą obchodzić świąt, których chcą, bo panu z Instagrama się to nie podoba?
- dopytywał wymownie obserwator.

Wpis "obrońcy" Lewandowskich szybko zgromadził blisko aż 50 polubień i, co ciekawe, skutecznie uciszył oburzonego internautę.

Robert i Anna Lewandowscy
Instagram.com/_rl9

Warto wspomnieć, że tegoroczne Walentynki świętowali nie tylko Lewandowscy, ale także wiele znanych w showbiznesie par. Romantyczne chwile uwiecznili m.in. Roksana Węgiel i Kevin Mglej, a także znani z "Rolnik szuka żony" Ania i Kuba.

A Wy, jak spędziliście w tym roku Dzień Zakochanych?

Reklama

Zobacz także: Robert Lewandowski przekazał najpiękniejsze wieści. To wyjątkowy dzień w rodzinie

Ania i Robert Lewandowscy
Instagram@annalewandowska
Reklama
Reklama
Reklama