Party Stories
Pary z różnicą wieku w związku - Natasza Urbańska w czerwony, garniturze i Janusz Józefowicz
East News
Newsy

Z okazji 60. urodzin Janusz Józefowicz zabrał żonę i córkę na wakacje. Jak dziś wygląda Kalinka? Zobacz!

Janusz Józefowicz, reżyser musicali, 3 lipca obchodził okrągłe urodziny. Z okazji swojej 60-ki zaprosił swoją żonę Nataszę Urbańską i ich 11-letnią córkę Kalinkę na długie słoneczne wakacje. Cała trójka najpierw pojechała razem do Austrii, potem do Gruzji, a na koniec do włoskiej Toskanii. A to jeszcze nie koniec, bo w sierpniu odwiedzą kolejny kraj – Hiszpanię. Jak się jednak okazuje ten wyjazd to nie tylko wypoczynek i zwiedzanie. Janusz i Natasza postanowili bowiem połączyć urlop z pracą.

Natasza Urbańska szczerze o miłości Janusza Józefowicza: "Przeglądam się w tych oczach i..."

Córka Urbańskiej i Józefowicza zagra w filmie?!

Podczas wakacji zaplanowali spotkania z kilkoma zagranicznymi aktorami, spośród których wybiorą odtwórców ról Ernsta Lubitscha, Rudolfa Valentino i księcia Serge Mdivani do filmowej wersji musicalu „Polita”. Janusz Józefowicz pragnie, by jego musical filmowy był produkcją międzynarodową na najwyższym poziomie. Oczywiście główną rolę Poli Negri zagra w nim jego piękna żona! Czy dla Kalinki znajdzie się miejsce w tej produkcji? Jeszcze nie wiadomo. W wywiadach para zdradza, że ich ukochana jedenastolatka pięknie tańczy i śpiewa. Ale rodzice nie chcą na nią naciskać. Pragną, by dziewczynka sama znalazła swoją drogę. Niekoniecznie nawet artystyczną. Ma jeszcze na to wszystko czas. Dopiero wchodzi w czas nastoletnich szaleństw. A kiedy zobaczymy na ekranach filmową wersję musicalu "Polita"? Zdjęcia próbne ruszają na początku lipca. Produkcja powinna pojawić się na ekranach kin dopiero w 2020 roku. Trzymamy kciuki!

 

Natasza Urbańska na wakacjach.

Natasza Urbańska
arch priv

Natasza Urbańska, Kalinka Józefowicz i Janusz Józefowicz na wakacjach.

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz, Kalinka
arch priv

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Natasza Urbańska
Party.pl
Newsy
Natasza Urbańska zdradza, jak spędza święta oraz czy... jej córka jeszcze wierzy w Mikołaja! WIDEO

Natasza Urbańska święta Bożego Narodzenia spędza w rodzinnym gronie. Gwiazda zdradziła, że nie wyobraża sobie tego szczególnego czasu z dala od najbliższych. Natasza Urbańska zaprasza gości do swojego domu, gdzie wspólnie biesiadują, spacerują, a nawet organizują sobie kuligi. A czy jej 8-letnia córeczka Kalina nadal wierzy w świętego Mikołaja?   Zobacz też:  Natasza Urbańska szczerze o miłości Janusza Józefowicza: "Przeglądam się w tych oczach i..." Chyba, udaje przed nami, że wierzy, żeby nie robić nam przykrości, że nie wierzy... - powiedziała Natasza Urbańska w wywiadzie dla Party.pl. Obejrzyjcie wideo!   Polecamy:  Kupno i dekoracja drzewka świątecznego: żywa czy sztuczna choinka, kolorystyka ozdób   Natasza Urbańska święta Bożego Narodzenia spędza w rodzinnym gronie. Gwiazda zdradziła, że nie wyobraża sobie innych świat niż w gronie najbliższych.

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner