Natasza Urbańska z córką

W weekend Natasza Urbańska pojawiła się w studiu "Pytania na śniadanie", gdzie opowiadała o swojej marce modowej MUSES. Co ciekawe, towarzyszyła jej 11-letnia córka! Kalina, podobnie jak sama artystka, ubiera się zgodnie z trendami! Czy to najbardziej stylowe mama z córką w Polsce? Zobaczcie tylko te zdjęcia! 

Zobacz także: Natasza Urbańska i Karolina Szostak postawiły na seksowne, przezroczyste kreacje. Która z nich wygląda bardziej stylowo?

1/4
Natasza Urbańska w czerwonej sukience

Córka Nataszy Urbańskiej, Kalina, 12 grudnia tego roku skończy 11 lat. Dziewczynka od małego towarzyszy mamie na różnych koncertach czy imprezach. Kalina kilka lat temu pojawiła się z mamą również na okładce VIVY!

2/4
Natasza Urbańska w czerwonej sukience

Córka Nataszy i jej męża, Janusza Józefowicza, idzie w ślady rodziców. Ma już za sobą debiut na wielkiej scenie:

W drodze do szkoły śpiewa na pamięć hity z radia. Ma też za sobą debiut teatralny. Zagrała w spektaklu małą Politę. Tuż przed ostatnim spektaklem przed wakacjami, na chwilę przed wyjazdem do Korei potrzebowaliśmy błyskawicznego zastępstwa za małą Polę. Pomyślałam o Kalinie. Powiedziałam jej: Kalinko znasz ten spektakl, znasz wszystkie piosenki, spróbuj. Poczuła się potrzebna i postanowiła spróbować. Początkowo bardzo się krępowała. Choć to ja byłam bardziej zestresowana od niej. W przeddzień spektaklu nie mogła zasnąć. Bała się, że się pomyli widzowie będą się z niej śmiać. Tymczasem dostała owacje. Była taka szczęśliwa, a rodzice tacy dumni. Teraz regularnie gra Politę na zmianę z koleżanką. To pierwsze jej kroki, jeśli jej się spodoba, to nie będę jej bronić - mówiła Natasza w rozmowie z Fleszem rok temu.

3/4
Natasza Urbańska w czerwonej sukience

Skoro Natasza Urbańska prowadzi własną markę, musi ją również promować! Sukienka to oczywiście MUSES, zaś torba - Batycki. Zobaczcie też jej stylowe kowbojki!

Więcej na temat Natasza Urbańska