Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka Emilia Komarnicka
Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe
1/5
Emilia Komarnicka znika z Na dobre i na złe

Emilia Komarnicka od lat wcielała się w doktor Agatę Woźnicką w "Na dobre i na złe". Niestety, już prawie od roku nie możemy podziwiać aktorki na ekranie - Emilia Komarnicka została mamą i zrobiła sobie urlop macierzyński. Najwięksi jej fani zaczynają się jednak niepokoić długą nieobecnością swojej idolki na planie. Wszyscy zastanawiają się, czy Emilia Komarnicka kiedykolwiek w ogóle wróci do "Na dobre i na  złe". Teraz aktorka dodała na Instagramie wpis, który wiele wyjaśnia! Przeczytajcie więcej na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: Uprawnienia związane z rodzicielstwem: urlop macierzyński nie tylko dla kobiet

2/5
Emilia Komarnicka
Instagram

Emilia Komarnicka, jak każda młoda mama, chce jak najwięcej czasu poświęcić swojemu dziecku. Synek aktorki przyszedł na świat 24 czerwca tego roku, więc ma zaledwie pół roku. Nic więc dziwnego, że aktorka wciąż nie spieszy się na plan serialu. Ale czy całkiem zrezygnuje z roli Agaty Woźnickiej?

 

Zobacz: Podanie o urlop macierzyński – elementy wniosku i istotne informacje

3/5
Emilia Komarnicka
Instagram

Emilia Komarnicka na razie gra tylko w teatrze u boku swojego męża w spektaklu "Małe zbrodnie małżeńskie". Oczywiste jest, że praca ta wiąże się z licznymi próbami. Na szczęście Emilia nie musi zostawiać swojego synka i znalazła inny sposób na pracę. 

 

Kiedy ze względu na #maływielkiczłowiek nie mogę wyjsć z domu i jedną z prób do koncertu, odbywam z muzykami #nażywo wirtualnie... Jestem absolutnie analogowa, telefonu używam wyłącznie do rozmów, ledwo ogarniam maila i nie fascynuje mnie wirtualna rzeczywistość, ale w momentach, kiedy nie chce dziecka męczyć kolejną próbą, doceniam zdobycze dzisiejszych czasów....A Wy, #matki jak radzicie sobie z połamanym sercem, kiedy uwagę trzeba przekierować na prace? #priorytety #najwazniejszyczlowieknaswiecie (obok Małżonka) #najlepszecomogedacdziecku #❤️ #czas" - napisała na Instagramie.

 

Zobacz: Praca zdalna w domu – jak zorganizować domowe biuro i czas pracy?

4/5
Emilia Komarnicka
Instagram

Wpis Emilii Komarnickiej mówi wszystko! Aktorka nie jest jeszcze gotowa na powrót do "Na dobre i na złe". W końcu praca na planie trwa wiele godzin i nie zawsze jest czas, by zająć się małym dzieckiem. Można więc przypuszczać, że do końca obecnego sezonu "Na dobre i na złe" nie zobaczymy Agaty Woźnickiej.

 

Zobacz: Etykieta w biznesie - restauracyjny savoir-vivre

5/5
Emilia Komarnicka
Instagram

Nie martwcie się jednak, Emilia Komarnicka wciąż występuje w czołówce serialu, co oznacza, że producenci nie zrezygnowali ze współpracy z aktorką. Emilia Komarnicka z pewnością jeszcze wróci do Leśnej Góry. Musimy tylko uzbroić się w cierpliwość. 

 

Zobacz: Redbad Klynstra krótko cieszył się szczęściem. Zamieścił wpis z prośbą o modlitwę