To już dziś! W niedzielę 6 listopada w Rotterdamie odbędzie się gala wręczenia nagród MTV EMA! Party.pl jest już na miejscu i specjalnie dla was pokazuje jak wygląda ta impreza od kulis! Zobaczcie nasze krótkie wideo!

 

Trzy dni temu w Warszawie odbyła się impreza MTV EMA Pre-Party. Na imprezie pojawili się m.in. Anna Dąbrowska, Dawid Kwiatkowski, Cleo, Donatan, Michał Kwiatkowski, Leszek Stanek, Karolina Gilon i Honorata Skarbek. A kto wygrał? Zwyciężczynią okazała się wspaniała Margaret! Niestety piosenkarka nie mogła pojawić się na MTV EMA Pre-party, gdzie miała odebrać statuetkę. Ale nagrała wideo z podziękowaniami i pozdrowieniami.

 

Kto ma największe szanse na wygraną w tym roku na MTV EMA 2016? Największe szanse ma jak na razie Justin Bieber (nominowany w 5 kategoriach), Adele (4 nominacje) i Rihanna (4 nominacje). Zobacz też: Znamy nominacje do MTV EMA 2016! Króluje Justin Bieber! Kto jeszcze ma szansę na nagrodę?

 

Więcej: Wszystko co musisz wiedzieć o MTV EMA 2016. Ile statuetek zdobędzie Justin Bieber? Gdzie i kiedy oglądać? SPRAWDŹ!

 

Jesteśmy na miejscu!

Party.pl jest za kulisami MTV EMA 2016! Zobacz, jak impreza wygląda od środka! WIDEO i ZDJĘCIA
Instagram

 

Już dziś wielka gala! Tancerze przygotowują się do występów!

Już dziś wielka gala! Tancerze przygotowują się do występów!
Instagram

 

Szanse na wygrane statuetki w pięciu kategoriach ma Justin Bieber.

Justin Bieber na gali Grammy 2016

Więcej na temat MTV EMA