Monika Mrozowska na swoim Instagramie pochwaliła się, jak na imię będzie miał jej syn. Aktorka jest w ósmym miesiącu ciąży i rozwiązania spodziewa się w lutym, poprosiła fanów, by trzymali kciuki za udane rozwiązanie. Synek aktorki jest jej czwartym dzieckiem. Tożsamość taty malucha Monika długo ukrywała przed mediami, dziś już wiadomo, że jest to Maciej Augścik-Lipka, o którym niewiele wiadomo.

Reklama

Jak będzie miał na imię drugi syn Moniki Mrozowskiej?

Aktorka zdradziła, że jej czwarte dziecko, a drugi syn otrzyma piękne, tradycyjne imię Lucjan. Gwiazda wyjaśniła także, czemu chłopiec zawdzięcza tak urocze imię:

Tam w środku siedzi... Lucek ????❤️ Mówimy na niego #luckyluke ???? bo przy całej masie dziwnych rzeczy, która wydarzyła się w zeszłym roku ( i jak widać ma kontynuację w obecnym ) on ma być czystym szczęściem - wyjaśnia aktorka.

Lucjan już niedługo pojawi się na świecie. Gwiazda zdradziła, że spodziewa się rozwiązania już niedługo. Na swoim Instagramie żali się, że jest jej coraz ciężej. Fani oczywiście spieszą ze słowami wsparcia dla Moniki Mrozowskiej.

Kolejna ciąża, powód do komentarzy

Lucek będzie czwartym dzieckiem Moniki Mrozowskiej. Aktorka znana z serialu ''Rodzina zastępcza'' jest mamą 17-letniej Karoliny i 10-letniej Jagody, których ojcem jest Maciej Szaciłło. 6-letni syn Jan jest owocem związku aktorki z Sebastianem Jaworskim, operatorem filmowym. Para rozstała się w 2018 roku. Czwarta ciąża aktorki zgodnie z przewidywaniami wywołała dużą sensację. Mrozowska była na to przygotowana. Na swoim Instagramie zapewniła jednak, że nie ma zamiaru przejmować się żadnymi komentarzami.

Zobacz także: Ciężarna Monika Mrozowska rozwścieczyła fanów. Wszystko przez jedno zdjęcie. "Beznadzieja"

Zobacz także

Monika Mrozowska jest mamą trójki dzieci. Niedługo na świecie pojawi się czwarte, już wiemy, że będzie to Lucjan!

Monika lubi dzielić się swoim prywatnym życiem na Instagramie.

Monika Mrozowska zajmuje się zdrowym odżywianiem i pisze książki.

Aktorka niedługo będzie rodzić.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama