Monika Mrozowska

"Trzech partnerów, czworo dzieci!" Monika Mrozowska obecnie jest w związku z Maciejem Auguścikiem-Lipką. Z kim spotykała się wcześniej?

Monika Mrozowska

„Czwarte dziecko, trzeci ojciec!” – czyta komentarze pod informacją o tym, że jest w ciąży. Ale Monika Mrozowska ma odwagę żyć po swojemu i zamyka usta hejterom.

Jestem w ciąży. Połowę tego "błogosławionego stanu" udało mi się spędzić we względnym spokoju. Pracując i odpoczywając. Jestem szczęśliwa, zdrowa, ale nie informowałam o tym na etapie ciążowego testu”, napisała ostatnio Monika Mrozowska (40) na Instagramie.

A pisząc te słowa, nie kryła irytacji, bo jeden z portali internetowych, podając wiadomość o jej ciąży, nie szczędził złośliwości: „40-letnia matka trójki dzieci znana jest głównie ze swoich perypetii miłosnych”. Pod samą informacją też nie brakowało krytycznych komentarzy.

Monika Mrozowska pod gmachem TVP

Mrozowska, mama 17-letniej Karoliny, 10-letniej Jagody oraz 6-letniego Józefa, jednak nie wydaje się przejmować kąśliwymi uwagami.

„Wiem, że do Micka Jaggera ciągle mi daleko. Pod kątem dorobku artystycznego i ilości dzieci… ale jakoś facetom nie wypomina się ilości partnerek”, zauważyła na Instagramie.

Ona sama jest szczęśliwa i jak przyznała w „Party”, cieszy się, bo różnica wieku między dziećmi będzie idealna. Oprócz tego, że to drugi trymestr ciąży, więcej powiedzieć nie chce.

- Mam 40 lat i świadomość, że nie jestem najmłodsza. Dlatego chciałabym poczekać ze wszystkimi informacjami do momentu porodu – tłumaczy aktorka.

MISJA: SZCZĘŚCIE

Miała 23 lata, gdy wzięła ślub z blogerem kulinarnym Maciejem Szaciłłą. Młodzi, piękni, zakochani, dzielili wspólne pasje: jogę, zdrowe odżywianie oraz ceramikę. Nieraz byli zapraszani do „Dzień dobry TVN”, gdzie w kąciku kulinarnym przygotowywali na wizji dania wegeteriańskie. Wychowywali dwie córeczki, Karolinę i Jagodę, wydawali się dla siebie stworzeni. Informacja, że po 10 latach małżeństwa Monika i Maciej się rozstają, wywołała szok. Niedługo później Mrozowska zaczęła układać sobie życie z operatorem filmowym Sebastianem Jaworskim. Sebastian, tata wtedy nastolatki, świetnie dogadywał się z córkami Moniki. Para zamieszkała razem, a w ich życiu pojawił się synek Józio. Związek trwał sześć lat. Potem, mimo prób ratowania tej relacji, się rozstali.

– Monika to silna kobieta, nie tkwi w związkach, które nie przynoszą jej szczęścia – mówi „Fleszowi” jej znajomy. – Ale to nie jest dziewczyna, która postępuje pochopnie – dodaje.

RODZINA PATCHWORKOWA

„Dla mnie i byłego męża dobro córek było najważniejsze. Dlatego nie prowadziliśmy żadnych rozgrywek między sobą”, mówiła Monika o rozwodzie z Szaciłłą w jednym z portali.

Może właśnie takiemu podejściu zawdzięczają dobre relacje w swojej patchworkowej rodzinie? Córki Karolina i Jagoda często odwiedzają tatę, jego żonę dziennikarkę Karolinę Szaciłło i swojego braciszka Jasia. Maciej nawet niedawno zamieścił na Instagramie zdjęcie żony i córek z pierwszego małżeństwa.

„Kocham. I dziękuję, że jesteście”, napisał.

Monika za to umawia się czasem na spotkania z córką byłego partnera Sebastiana, by synek Józio nie tracił kontaktu ze starszą przyrodnią siostrą.

NIE MAM ZAMIARU SIĘ TEGO WSTYDZIĆ

Po rozstaniu z Sebastianem Jaworskim Mrozowska poświęciła się wychowywaniu dzieci i pracy. Grała w serialach, prowadziła warsztaty kulinarne i wydawała książki z przepisami. Choć czasem było jej ciężko samej z trójką dzieci, bo synka trzeba odprowadzić do przedszkola, a młodszą córkę odebrać ze szkoły, to Monika potrafiła się zorganizować. Dwa lata temu w jej życiu pojawił się Maciej Auguścik-Lipka. Wiadomo o nim niewiele – i tak ma zostać, bo partnerowi Mrozowskiej zależy na zachowaniu prywatności. Sama Monika napisała na Instagramie:

„I gdy już oswoiłam się na dobre z myślą, że mogę być sama z trójką dzieci i że jest mi w tym stanie dobrze… zakochałam się. I nie mam zamiaru się tego wstydzić”.

Monika Mrozowska na otwarciu salonu EyeBar
East News

Więcej na temat Monika Mrozowska
Przeładuj

Strajk Kobiet: Tysiące osób w całej Polsce przeciw decyzji Trybunału Konstytucyjnego

zobacz 02:08