Monika Mazur na planie serialu "Na sygnale"
Instagram

Monika Mazur z serialu "Na sygnale" jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem brzuszka!

Monika Mazur na planie serialu "Na sygnale"
Instagram

Baby boom w polskim show biznesie trwa! W sobotę 9 maja radosną nowiną podzieliła się aktorka Monika Mazur, którą widzowie pokochali w serialu "Na sygnale"! Gwiazda pokazała urocze zdjęcie z widocznym już brzuszkiem ciążowym, które opatrzyła podpisem: 

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się 🥰. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa - mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią 😍 - napisała Monika Mazur. 

Monika Mazur jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem brzuszka

Monika Mazur, znana jest widzom przede wszystkim dzięki roli Martyny, którą gra w serialu  "Na sygnale". W lipcu 2019 roku aktorka wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera, Tomasza Chrapustę. W sobotę 9 maja dowiedzieliśmy się, że jej rodzina się powiększy! Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. 

- O mój Boże! Gratulacje 🙈

- Tak czułam! Gratulacje! 😍😘❤️

- Gratulacje! 😘 - piszą fani 

Zobacz także: Katarzyna Glinka urodziła! Zdradziła imię dziecka i pokazała przepiękne zdjęcie 

Monika Mazur była również uczestniczką pierwszej edycji programu "Dance, dance, dance", gdzie wystąpiła razem ze swoim serialowym kolegą, Dariuszem Wieteską. Oczywiście przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i siły! Zobaczcie piękną fotografię, którą pochwaliła się Monika Mazur! 

Monika Mazur w serialu "Na sygnale" gra postać Martyny, którą widzowie pokochali! Aktorka wystąpiła również w tanecznym show "Dance, Dance, Dance" razem z Dariuszem Wieteską. Już niedługo po raz pierwszy zostanie też mamą!

Monika Mazur bierze ślub
Instagram

 

Więcej na temat Na sygnale
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48