Monika Mazur na planie serialu "Na sygnale"
Instagram

Monika Mazur z serialu "Na sygnale" jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem brzuszka!

Monika Mazur na planie serialu "Na sygnale"
Instagram

Baby boom w polskim show biznesie trwa! W sobotę 9 maja radosną nowiną podzieliła się aktorka Monika Mazur, którą widzowie pokochali w serialu "Na sygnale"! Gwiazda pokazała urocze zdjęcie z widocznym już brzuszkiem ciążowym, które opatrzyła podpisem: 

Nadszedł moment, w którym z radością chcemy podzielić się z Wami naszym szczęściem. Już niedługo nasza rodzina powiększy się 🥰. Czuję się świetnie i pomimo że z każdym dniem jestem coraz większa - mam wrażenie, że unoszę się nad ziemią 😍 - napisała Monika Mazur. 

Monika Mazur jest w ciąży! Aktorka pochwaliła się uroczym zdjęciem brzuszka

Monika Mazur, znana jest widzom przede wszystkim dzięki roli Martyny, którą gra w serialu  "Na sygnale". W lipcu 2019 roku aktorka wyszła za mąż za swojego długoletniego partnera, Tomasza Chrapustę. W sobotę 9 maja dowiedzieliśmy się, że jej rodzina się powiększy! Pod postem gwiazdy pojawiło się mnóstwo gratulacji od fanów. 

- O mój Boże! Gratulacje 🙈

- Tak czułam! Gratulacje! 😍😘❤️

- Gratulacje! 😘 - piszą fani 

Zobacz także: Katarzyna Glinka urodziła! Zdradziła imię dziecka i pokazała przepiękne zdjęcie 

Monika Mazur była również uczestniczką pierwszej edycji programu "Dance, dance, dance", gdzie wystąpiła razem ze swoim serialowym kolegą, Dariuszem Wieteską. Oczywiście przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy dużo zdrowia i siły! Zobaczcie piękną fotografię, którą pochwaliła się Monika Mazur! 

Monika Mazur w serialu "Na sygnale" gra postać Martyny, którą widzowie pokochali! Aktorka wystąpiła również w tanecznym show "Dance, Dance, Dance" razem z Dariuszem Wieteską. Już niedługo po raz pierwszy zostanie też mamą!

Monika Mazur bierze ślub
Instagram

 

Więcej na temat Na sygnale
Przeładuj

Jak mieszka Agnieszka Kaczorowska? Pokój Emilki przepiękny, ale spójrzcie na sypialnię!

zobacz 01:31