Blondynka z frotką na włosach
Instagram

Modne fryzury jesień 2020. "Wheat blonde" będzie najpopularniejszym kolorem włosów w sezonie jesień-zima 2020/2021

Blondynka z frotką na włosach
Instagram

Chcesz zmienić coś w swojej fryzurze tej jesieni? Albo chodzi za tobą już od jakiegoś czasu odświeżenie koloru? Początek sezonu jesień-zima 2020/2021 to doskonały moment na to, by trochę się uspokoić po wakacyjnym szaleństwie i pomyśleć o subtelnej i bardzo naturalnej koloryzacji, która będzie największym hitem już w najbliższym czasie. Poznajcie najmodniejszą koloryzację przyszłych miesięcy z blondem w roli głównej - oto "wheat blonde". Jak wygląda? Komu pasuje? Jak można osiągnąć ten kolor?

Zobacz także: Modne fryzury jesień/zima 2020. Angular bob to najnowsza odsłona klasycznego boba, którą będziecie widzieć wszędzie!

"Wheat blonde" - hitowy odcień blondu na sezon jesień-zima 2020/2021

"Wheat blonde", czyli pszeniczny odcień blondu, to propozycja stonowana i bardzo naturalna. W przeciwieństwie do platinum blonde czy nawet light ash blonde pożądanym efektem w tej koloryzacji jest maksymalna naturalność. Szczęśliwe posiadaczki tego koloru na włosach wiedzą jednak doskonale, że osiągnięcie tego efektu wcale nie jest takie proste. W "wheat blonde" różne odcienie blondu przenikają się ze sobą - widzimy tu srebrzyste, chłodne, złote, maślane, a nawet szampańskie odcienie blondu. Aby uzyskać taki efekt, fryzjer musi mocno się nagimnastykować i połączyć techniki sombre i flamboyage, by uzyskać jak najbardziej świeży i naturalny look. Koloryzację "wheat blonde" w domu, bez obecności profesjonalisty, zdecydowanie odradzamy!

"Wheat blonde" jest jednym z najbardziej pożądanych kolorów na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Diana Vivi (@dvcolour)

Ten odcień blondu wygląda doskonale przy każdej długości włosów. Jeśli chcesz postawić na podwójną zmianę, zdecyduj się nie tylko na "wheat blonde", ale także na mocniejsze cięcie. W połączeniu z tym odcieniem blondu sprawdzą się idealnie takie cięcia jak:  klasyczny bobcool girl bob czy nieco dłuższy - lob.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez G L O W (@glowfreiburg)

Jest niezwykle naturalny i potrafi dodać blasku każdej z nas.

Więcej na temat trendy
Przeładuj

Grzegorz Hyży zniknął z sieci! Co się z nim dzieje? Tłumaczy Agnieszka Hyży!

zobacz 02:15