Fryzury lato 2020. "Cool girl bob" opanował Instagram
Instagram

Fryzury lato 2020. "Cool girl bob" opanował Instagram, ponieważ pasuje do każdego kształtu twarzy

Fryzury lato 2020. "Cool girl bob" opanował Instagram
Instagram

"French bob", "shag cut", "curtain bangs", "A-line bob" - jeśli żadna z tych fryzur na lato 2020 nie przypadła ci do gustu, mamy dla ciebie jeszcze jedną propozycję. Słyszałyście już o "cool girl bob"? To fryzura, która nieśmiało próbowała opanować Instagram już w poprzednim sezonie, jednak wtedy długość włosów nieprzekraczająca ramion nie była tak pożądana, jak jest w tym roku.

"Cool girl bob" to fryzura, w której włosy ścięte są dość krótko, ich linia nie może przekraczać linii ramion. Czyli długość jest taka sama jak w klasycznym bobie. Co w takim razie odróżnia fryzurę "cool girl bob" od zwykłego boba? W tym przypadku włosy są gładko ułożone u nasady, a końcówki pasm są lekko roztrzepane na końcach. Przedziałek jest wyznaczony idealnie na środku. "Cool girl bob" to fryzura idealna dla kobiet, których włosy mają tendencję to falowania i są lekko roztrzepane. Jeśli jednak nie jesteś posiadaczką naturalnych fal, nic straconego! Wystarczy że zakręcisz kilka pasm swoją prostownicą, i voila! W "cool girl bob" chodzi o to, by uzyskać jak najbardziej naturalny efekt.

Zobacz także: Oto 4 modne fryzury na lato 2020 dla długich i półdługich włosów

Jak wam się podoba "cool girl bob"? Jak widzicie, na Instagramie ta fryzura rozkręca się coraz bardziej i coraz więcej Instagramerek stawia na ten look. Wcale się im nie dziwimy. Ta fryzura nie dość że nadaje nam lekkości i świeżości, to jeszcze w dodatku odmładza!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Wizaz.pl (@wizazpl)

Jak widzicie, "cool girl bob" wygląda jeszcze bardziej efektownie z grzywką! My jesteśmy totalnie zakochane w tej fryzurze!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Toni & Guy Brisbane (@toniandguybrisbane)

Nam podoba się również wersja "cool girl bob" w połączeniu z nordyckim blondem. Ale spokojnie - jak widziałyście wcześniej - "cool girl bob" wygląda równie bosko z ciemniejszymi blondami, np. z "buttercup blonde" czy z brązami.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Hair Colour Specialists (@luxecutters)

Więcej na temat fryzury trendy
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36