Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej
AKPA

TYLKO U NAS! Mikołaj Roznerski planuje wziąć ślub z Adrianą Kalską?!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej
AKPA

 

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska planują ślub? Gwiazdorska para już nie ukrywa swoich uczuć, co było też widać na 18. urodzinach serialu "M jak Miłość", w którym oboje grają. Aktor przyznał niedawno, że na taką kobietę, jak Kalska, czekał bardzo długo. W magazynie "Flesz", któremu udzielił szczerego wywiadu, zdradził m.in., za co najbardziej dziękuje swojej partnerce.

 

POLECAMY: Jakim ojcem jest Mikołaj Roznerski dla swojego syna Antka?

 

Czym Adriana Kalska skradła serce Mikołaja Roznerskiego?

Mikołaj Roznerski miał odpowiedzieć, za jakie trzy rzeczy może podziękować swojej dziewczynie.

 

Tylko za trzy (śmiech)? Za opiekuńczość, za zrozumienie i za szczerość. Ada ma tę cenną umiejętność, że nawet przykre rzeczy potrafi powiedzieć tak, że nikt nie czuje się urażony. Całe życie kryłem prawdziwe emocje. W moim domu, jak pewnie w wielu polskich domach, nigdy nie mówiło się o uczuciach, więc nie byłem nauczony wyrażania swoich - powiedział Mikołaj.

 

Roznerski zdradził też, że dzięki Adrianie Kalskiej jego życie wróciło na właściwy tor. W show-biznesie miał opinię casnovy, a jak wiadomo, dziewczyny boją się takich facetów.

 

PRZECZYTAJ: Mikołaj: Roznerski we wzruszających słowach o Adrianie Kalskiej. Co powiedział?

Wcale nie jestem taki straszny! Wiem, czego chcę. Zawsze powtarzam, że naszą męską siłą są mądre kobiety, a nie wielki biceps i zarost drwala. Jeśli masz mądrą partnerkę w domu, to cokolwiek by się nie wydarzyło, zawsze spadniesz na cztery łapy. I mam szczęście tego doświadczać. (...) A ja nie dość, że mam w domu piękną i mądrą kobietę, to mam w niej też przyjaciela. I wiem, że gdyby się waliło i paliło, to ona zawsze stanie po mojej stronie – zdradził w rozmowie z "Fleszem".

 

Roznerski zaznaczył, że powoli oswaja się z określeniami: mąż, żona małżeństwo. Czy to dowód na to, że aktor chce się ustatkować i poślubić Adrianę Kalską?

 

(...) Niech to zostanie moją tajemnicą. Będzie, jak ma być. A wierzę, że będzie już tylko dobrze – podsumował Mikołaj Roznerski.

 

Jesteś ciekaw jakie zmiany zaszły w życiu Mikołaja Roznerskiego? Jakim jest ojcem? Dlaczego zrezygnował z kilku ważnych projektów? I czego życzy sobie z okazji 35. urodzin? Przeczytasz w nowym "Fleszu".

 

Mikołaj Roznerski jest szczęśliwie zakochany w Adrianie Kalskiej.

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska razem. Roznerski o Kalskiej
AKPA

Aktor zdradził, że dzięki Kalskiej jego życie wróciło na właściwy tor.

Adriana Kalska

 

Więcej w nowym Fleszu! 

Justyna Żyła i Piotr Żyła na okładce Flesza

 

 

 

 

 

 

Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36