Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości? Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z planu M jak miłość Roznerski Kalska
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?
Poznał ją przed "M jak miłość"
1/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska - warunek miłości?

 

Mikołaj Roznerski skomentował swój związek z Adrianą Kalską! Kilka miesięcy temu pierwsi poinformowaliśmy, że przystojniak z "M jak miłość" odnalazł szczęście u boku koleżanki z planu. Od tamtej chwili para nie ukrywa swojego związku, a w sieci co jakiś czas możemy zobaczyć ich wspólne, romantyczne zdjęcia i komentarze, w których nie szczędzą sobie czułości. Roznerski i Kalska unikają jednak wyjść na oficjalne imprezy i nie opowiadają o swoim związku w mediach. Teraz jednak Mikołaj zrobił wyjątek! 

Zobaczcie, co Mikołaj Roznerski powiedział o Adrianie Kalskiej! Jak zaczęła się ich znajomość?

 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski pokazał nowe zdjęcie ze swoją dziewczyną Adrianą! "Chyba jestem w niebie"

2/4
Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska całują się

 

Mikołaj Roznerski w rozmowie z "Super Expressem" przyznał, że jego znajomość z Adrianą Kalską wcale nie  zaczęła  na planie "M jak miłość". Okazuje się, że aktorska para poznała się zanim zobaczyliśmy ich razem w hitowym serialu Telewizyjnej Dwójki.

Może nie będę opowiadał jak to się zaczęło. Zostawię dla siebie. Z Adrianą się znamy już dłuższy czas, znaliśmy się jeszcze zanim spotkaliśmy się na planie „M jak miłość” i nasza historia tak się rozwijała, rozwijała, aż po prostu rozwinęła się do tego momentu, w którym jesteśmy teraz - zdradził Roznerski. 

Zobaczcie wspólne zdjęcia Adriany i Mikołaja! Widać, że bardzo się kochają! 

 

Zobacz także: DZIŚ JEST UWAŻANY ZA NAJBARDZIEJ PRZYSTOJNEGO POLSKIEGO AKTORA. A JAK W MŁODOŚCI WYGLĄDAŁ MIKOŁAJ ROZNERSKI?

3/4
Adriana Kalska pokazała nowe zdjęcie z planu M jak miłość
Instagram

Fani "M jak miłość" mają nadzieję, że nie tylko w życiu prywatnym Kalska i Roznerski będą razem. Widzowie chcieliby, żeby Iza i Marcin, w których wcielają się w serialu, również tam się połączyli. Czy tak się stanie? Tego dowiemy się już po wakacjach! 

 

Zobacz: Czekacie na nowe odcinki "M jak miłość"? Znamy datę rozpoczęcia nowego sezonu!

4/4
Roznerski Kalska
Instagram

 

Waszym zdaniem Adriana i Mikołaj tworzą fajną parę? Głosujcie w naszej sondzie! 

Zobacz także: Mikołaj Roznerski ma nowądziewczynę! Czy okaże się tą jedyną?