Michał Szpak w kolorowym garniturze

Rodzina Michała Szpaka powiększyła się! Artysta pokazał urocze zdjęcie z dzieckiem

Michał Szpak w kolorowym garniturze

Michał Szpak właśnie został wujkiem! Artysta należy do tego grona gwiazd, które chronią swoją prywatność i wyjątkowo rzadko pokazuje zdjęcia z członkami rodziny. Nie jest tajemnicą, że muzyk ma siostrę Marlenę, a raz pokazał również starszego brata Damiana. Teraz się okazuje, że właśnie brat Michała Szpaka został ojcem! Wokalista pokazał urocze zdjęcie szczęśliwego taty z jego córeczką.

Michał Szpak pokazał swoją bratanicę

Michał Szpak pokazał na swoim profilu na Instagramie urocze zdjęcie mężczyzny z dzieckiem - okazuje się, że to jego brat z córką, która właśnie przyszła na świat. Dumny wujek napisał: 

Kocham najmocniej!! Gratuluję bracie

brat Michała Szpaka z dzieckiem
Instagram
 

Przypomnijmy, że zaledwie kilka godzin temu Michał Szpak poinformował swoich fanów, że niedługo zostanie wujkiem. Wokalista spieszył się do szpitala, żeby przywitać swoją bratanicę na świecie, ale nie był pewien czy zdąży, ponieważ jego samolot miał awarię! 

Dzisiaj pierwsza z rodu Szpaków pojawi się na świecie, więc proszę trzymać kciuki! Będę wujkiem - pisał wtedy Michał Szpak. Nie ma to jak awaria samolotu w połowie lotu do Warszawy... Chyba nie zdążę na narodziny Szpakówny - dodał.

Michał Szpak nie zdradził, czy zdążył na narodziny, ale jeśli nie, to z pewnością za chwilę pozna swoją bratanicę. Gratulujemy!

 

Michał Szpak został wujkiem

Michał Szpak i Baron zrobili skecz
Wiktor Kompała / TVP

Michał Szpak na razie nie zdradził imienia swojej bratanicy

Michał Szpak w fotelu w The Voice of Poland
Waldemar Kompała / Jan Bogacz / TVP

 

Więcej na temat Michał Szpak
Przeładuj

Klaudia El Dursi jest faworyzowana w "Top Model"? Jurorka show odpowiada na zarzuty internautów

zobacz 01:04