Żona Michała Wiśniewskiego coraz chętniej pokazuje kadry z ich domu i zdradza, jak wygląda jak zwyczajne, rodzinne życie. Tym razem chwyciła za telefon i nagrała lidera "Ich Troje" w akcji. To jednak nie on zwraca największą uwagę, a to, co słychać w tle.

Reklama

Pola Wiśniewska nagrała, co Michał robi wieczorami

Ostatni czas nie był dla muzyka łaskawy z uwagi na smutną rocznicę śmierci. Michał Wiśniewski uczcił pamięć bliskiej osoby, wspominając wieloletniego przyjaciela. Natłok pracy i opieka nad dziećmi z pewnością ułatwiły mu przejście przez tak bolesną datę.

Instagram@wisniewska_pola

Zobacz także: Michał Wiśniewski świętuje 51. urodziny. Kim jest jego piąta żona, Pola? "I do tego zbiegła zakonnica..."

Sam Michał Wiśniewski pokazywał na Instagramie drobne urywki z wypełniania zawodowych obowiązków, natomiast na profilu jego żony znajdziemy głównie rodzinne wstawki. Tym razem Pola wrzuciła nagranie, po którym aż wbiło nas w fotel.

Ukochana artysty nagrała go bowiem, jak śpiewa piosenkę "Pokaż swoją twarz". Wydaje się, że nie ma w tym nic nadzwyczajnego, ale naszą uwagę zwróciło to, co było słychać w tle. Nie był to bowiem oryginalny podkład muzyczny, lecz muzyka akustyczna. Co więcej, nagrywająca wszystko Pola również zaczęła śpiewać z ukochanym!

Zobacz także
Instagram@wisniewska_pola

Zobacz także: Michał Wiśniewski czule objął byłą żonę. Obecna do męża: "Dziękuje za te krótkie chwile"

Reklama

Wystarczyło kilka słów, żebyśmy mogli przekonać się, że ma naprawdę piękny, iście anielski głos. Do tej pory Pola nie chwaliła się swoim talentem, dlatego jest to tym bardziej zaskakujące. Być może pewnego dnia Michał zaprosi żonę do wspólnego utworu.

Instagram@wisniewska_pola
Instagram@wisniewska_pola
Reklama
Reklama
Reklama