Michał Wiśniewski i Pola Wiśniewska chętnie relacjonują swoje codzienne życie. Widać, że są szczęśliwie zakochanym małżeństwem i cieszą się każdą wolną chwilą. Dodatkowo żona wspiera Wiśniewskiego w nie najprostszym dla niego czasie po wyroku sądu.

Reklama

Michał Wiśniewski zaliczył wpadkę

Pola Wiśniewska szczególnie w ostatnim czasie jest pełna pozytywnej energii. Pod jej postami możemy zauważyć spokojne cytaty.

Prędzej czy później nadchodzi wiosna. Tak jest w życiu ze wszystkim. Trzeba po prostu być cierpliwym
- napisała niedawno na Instagramie Pola.

Dzisiaj kobieta postanowiła dodać parę nowych relacji na InstaStories. Zaczęło się z samego rana, kiedy pokazała relację z najmłodszym synem Noelem. Maluch zrobił zabawną minę, co zadowolona mama wyodrębniła w kolejnej relacji. Następną relacją był filmik, na którym Pola nagrała Michała i Falco.

Michał Wiśniewski
Instagram@PolaWiśniewska

Na nagraniu widzimy tatę i syna, którzy ze smakiem jedzą pierogi. Mama zapytała, czy "dobre?". Do dyskusji włączył się tata, który powiedział:

Falco lubi pierogi z kapustą...
Reklama

W tym samym czasie, kiedy to Wiśniewski nie zdążył powiedzieć dalszej części zdania, wypadł mu kęs z buzi. Powiedział tylko "mhm" i Pola postanowiła zakończyć nagrywanie. Pomimo małej wpadki urocze było, że szczęśliwa rodzina zasiadła razem do stołu, aby zjeść wspólny obiad.

Zobacz także
Michał Wiśniewski
Instagram@PolaWiśniewska
Reklama
Reklama
Reklama