Xavier Wiśniewski właśnie skończył 20 lat! Syn Michała Wiśniewskiego i Mandaryny najwyraźniej miłość do muzyki ma we krwi, bo zamierza iść właśnie tą drogą w swojej karierze zawodowej. Przynajmniej na razie takie są jego plany na przyszłość, o czym opowiedział ostatnio w rozmowie z naszą reporterką.

Reklama

Jego muzyka jednak różni się od tej, którą wykonuje jego tata, ale mimo to ojciec i syn świetnie dogadują się również w kwestiach muzycznych. Co więcej, już niedługo usłyszymy wspólny utwór Michała Wiśniewskiego i jego syna!

- Niby dwa zupełnie różne nurty, natomiast teraz robimy razem piosenkę! [...] Jesteśmy gdzieś tam już po pierwszych nagraniach i jesteśmy bardzo podekscytowani, naprawdę. Uważamy, że to będzie bardzo dobry kawałek! I też puszczałem właśnie mojej dziewczynie i siostrze i mamie i... będzie "smaczniutko" - przyznał przed naszą kamerą Xavier Wiśniewski.

Co jeszcze na ten temat zdradził nam młody artysta? Wszystkiego dowiecie się z naszego wideo, które możecie obejrzeć powyżej.

Reklama

Zobacz także: Opole 2022: Była żona Wiśniewskiego, Ania Świątczak, na scenie z córkami!

East News/Łukasz Kalinowski
Reklama
Reklama
Reklama