Michał Szpak przyłapany na spotkaniu z piękną blondynką... Czyżby to była romantyczna kolacja, a może spotkanie biznesowe? Nic z tych rzeczy! Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów spotkał się ze swoją przyjaciółką, którą doskonale znacie z pewnego, bardzo znanego programu Polsatu. Ich przyjaźń trwa już blisko osiem lat i jak widać, wciąż świetnie czują się w swoim towarzystwie. Michał Szpak i jego przyjaciółka razem wybrali się do jednej z modnych warszawskich restauracji, gdzie długo rozmawiali i robili sobie wspólne zdjęcia. 

Z kim spotkał się Michał Szpak? Tego dowiecie się z naszej galerii. Zobaczcie sami zdjęcia wokalisty i jego przyjaciółki! 

Zobacz także: Michał Szpak zaśpiewał "Shallow"! Swoim wykonaniem zawstydził Gagę i Bradleya? Zobaczcie WIDEO

1/3
Michał Szpak na spotkaniu z Pauliną Biernat

Kim jest tajemnicza blondynka, która spotkała się z Michałem Szpakiem? To Paulina Biernat! Osiem lat temu Paulina była partnerką Michała Szpaka w programie "Taniec z Gwiazdami". To właśnie wtedy narodziła się przyjaźń między wokalistą a tancerką. 

2/3
Michał Szpak na spotkaniu z Pauliną Biernat

Mamy coś fajnego między sobą, jak brat z siostrą - Paulina Biernat mówiła nam o jej relacji z Michałem Szpakiem. (...) Ja zawsze będę trzymała za niego kciuki. Obiecał mi kiedyś, że zaśpiewa na moim ślubie. 

Zobaczcie ich wspólne zdjęcia ze spotkania w jednej z warszawskich restauracji. 

 

3/3
Michał Szpak na spotkaniu z Pauliną Biernat

Kibicowaliście Michałowi i Paulinie w "Tańcu z Gwiazdami"? Para wzięła udział w 13. edycji show, która  była wówczas pokazywana przez stację TVN. Michał Szpak i Paulina Biernat odpadli w 10. odcinku tanecznego show i nie walczyli o zwycięstwo w wielkim finale, ale muzyk i tancerka wygrali coś więcej - prawdziwą przyjaźń! 

Michał Szpak na spotkaniu z przyjaciółką

Więcej na temat Michał Szpak