Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Powitanie Michała Pazdana na Zamku w Niepołomicach
East News
Newsy

Polski piłkarz na liście objawień Euro 2016 wg UEFA! "Bohater narodowy"! O kogo chodzi? Zgadniecie?

Polski piłkarz na liście objawień Euro 2016 wg UEFA! "Bohater narodowy"! O kogo chodzi? Zgadniecie?

Michał Pazdan uznany za objawienie Euro 2016! Polski piłkarz znalazł się na liście obajwień turnieju, przygotowanej przez UEFA! To ogromne wyróżnienie dla Polaka. Michał Pazdan w czasie Mistrzostw Europy zachwycił formą i grą na wysokim poziomie. Polscy kibice go pokochali, a teraz okazuje się, że został również doceniony poza granicami naszego kraju.

Kiedy Pazdan otrzymał pierwsze powołanie do reprezentacji Polski, portier w hotelu nie chciał uwierzyć, że jest członkiem drużyny. Skromny środkowy obrońca kończył Euro jako bohater narodowy po tym, jak pomógł drużynie zachować czyste konto w trzech meczach grupy C, przede wszystkim z Niemcami - napisano w uzasadnieniu.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy Michała Pazdana oraz całej naszej reprezentacji!

Zobacz też: Znane kluby walczą o Pazdana, ale jego żona stawia jeden warunek! "Transfer? Tylko nie do...".

 

Michał Pazdan uznany za objawienie Euro 2016 przez UEFA!

Michał Pazdan
East News

 

Gratulujemy! Brawo, Michał!

Michał Pazdan
East News

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Powitanie Michała Pazdana na Zamku w Niepołomicach
East News
Newsy
Pazdan w Niepołomicach witany jak król! Z żoną Dominiką nie kryli wzruszenia! ZDJĘCIA
Pazdan w Niepołomicach witany jak król! Z żoną Dominiką nie kryli wzruszenia! ZDJĘCIA
Michał Pazdan, Dominika Pazdan przywitani przez kibiców po Euro
Eastnews
Newsy
Znane kluby walczą o Pazdana, ale jego żona stawia jeden warunek! "Transfer? Tylko nie do..."
Pazdan musi się liczyć ze zdaniem żony!

Michał Pazdan to odkrycie Euro 2016. Obrońca Legii stał się obok Kuby Błaszczykowskiego bohaterem polskiej reprezentacji, która podczas ME we Francji doszła aż do ćwierćfinału. Polski obrońca stał się w trakcie Euro 2016 bohaterem memów, a nawet piosenek! Internauci nazwali go nawet Ministrem Obrony Narodowej, bo naszej bramki strzegł tak dobrze, że podczas całego Euro polska reprezentacja straciła tylko dwa gole.   Transfer Michała Pazdana po Euro. Gdzie przejdzie? Teraz po Euro Michałem Pazdanem interesują się zagraniczne kluby. Najpierw mówiło się, że znalazł się na liście transferowej słynnej Barcelony, ale bardziej realny wydaje się transfer do Bundesligi, która zawsze była marzeniem Pazdana. Obrońce polskiej reprezentacji chce podobno kupić 1.FSV Mainz 05. Co na to żona Michała Pazdana, Dominika? Czy chciałaby, żeby jej mąż zmienił klub? Wiadomo, że sytuacja rodzinna ma wpływ na wybór klubu. Na dziś zdecydowania odpada Turcja, szczególnie po ostatnich zamachach na lotnisku. Na pewno się na to nie zgodzę. Wiadomo, że niebezpieczeństwo czai się wszędzie, ale nie będę wiecznie żyła na minie. Wymarzony kierunek? Niemcy, ewentualnie Włochy, powiedziała żona Michała Pazdana w rozmowie z gazeta.pl. W pierwszym wywiadzie po Euro, żona Michała Pazdana zdradziła też, który obrazek z jej mężem w roli głównej podobał jej się najbardziej! Najbardziej lubię obrazek, na którym "Krystek" [Cristiano Ronaldo - przyp. red.] chowa się za kolegami i pyta, czy Michał już poszedł - zdradziła Dominika Pazdan.  Tłumy kibiców przywitały Michała Pazdana w  Niepołomicach Dominika Pazdan skomentowała też przywitanie jej męża przez fanów w Niepołomicach.  Należało mu się to. Szczególnie tutaj. Wcześniej jego rodzinnym miastem był Kraków, ale od pięciu lat są nim Niepołomice. W sobotę...

Michał Pazdan
East News
Newsy
Michał Pazdan jednak nie odejdzie z Legii?! Prezes klubu: "Okienko transferowe zamyka się..."
Michał Pazdan jednak nie odejdzie z Legii?! Prezes klubu: "Okienko transferowe zamyka się..."

Michał Pazdan prawdopodobnie zostanie w Legii Warszawa. Po sukcesie polskiego piłkarza na Euro 2016, sporo pisało się o transferze piłkarza do zagranicznej drużyny. Pojawiały się informacje o przejściu Polaka do słynnej FC Barcelony lub do Bundesligi. Okazuje się jednak, że Michał Pazdan na razie pozostanie w polskim klubie. Nie ma na rynku wielu tak mobilnych i świetnie ustawiających się w obronie piłkarzy jak Michał. Jeżeli grasz ofensywną piłkę, to musisz mieć zawodnika o charakterystyce Pazdana. Z nikim jednak o jego transferze nie rozmawiamy. Ale okienko zamyka się ostatniego sierpnia. Naszym priorytetem są mecze pucharowe. I w nich Michał jest nam potrzebny - powiedział Bogusław Leśnodorski, prezes Legii Warszawa, w wywiadzie dla "Super Expressu". Michał Pazdan został dostrzeżony w czasie Mistrzostw Europy. Nazwisko skromnego, lecz genialnego na boisku obrońcy poznała cała Polska i nie tylko. (Zobacz też: Dobre nawyki i otwartość na doświadczenia – tak się osiąga sukces ).  Polak znalazł się w zestawieniu UEFA jako jedno z objawień Euro 2016.   Zobacz też: Michał Pazdan pokazuje jak powstaje... jego słynna fryzura! "U mnie golenie zawsze za free".   Michał Pazdan jednak zostanie w Legii Warszawa. Piłkarz został ulubieńcem polskich kibiców w czasie Euro 2016. W kraju został powitany jak prawdziwy bohater!

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner