Michael Jackson chciał poślubić Emmę Watson? Lekarz muzyka Conrad Murray, który jest obwiniany o jego śmierć, ujawnia szokujące informacje. Od śmierci Michaela Jacksona minęło 7 lat, a na jaw wciąż wychodzą nowe fakty z życia legendy muzyki, które sugerują, że mógł on mieć skłonności pedofilskie. Niedawno ujawniono wstrząsające zdjęcia znalezione w posiadłości artysty. Doktor Murray w swojej książce zdradza inne szczegóły z życia króla popu. Podobno Michael Jackson miał przeżyć silne zauroczenie swoją chrześnicą, Harriet.

Reklama

Michael zakochał się w Harriet, kiedy ta miała około 5 lat - pisze w książę Murray. - Potem, gdy dorosła i miała 12 lat, całkiem oszalał na jej punkcie. Podczas trasy "This Is It", jak był w Londynie, chciał, abym poszedł do jej ojca omówić plany ceremonii ślubnej. Mówił mi, że jej ojciec jest jego bliskim przyjacielem. Mnie jednak martwiło, że przecież według norm w większości krajów Harriet jest zdecydowanie za młoda na ślub. Gdy pytałem się go, ile ona ma lat, odpowiadał, że gdzieś około 12, ale nie był pewny. Potem pamiętam naszą rozmowę z Trynidadu i Tobago. Mówiłem mu, że znam przypadki tego typu aranżowanych małżeństw w wierze hinduskiej, ale i tak miałem poważne wątpliwości, co do legalności takich ceremonii, pisze w swojej książce lekarz muzyka.

Michael Jackson chciał ożenić się z Emmą Watson

Michael Jackson według opowieści Conrada Murraya planował spędzić z Harriet życie i zastanawiał się, jak zabezpieczyć ją na przyszłość. Niedługo potem muzyk miał przeżyć zauroczenie 12-letnią wówczas Emmą Watson. Podobno w swojej willi miał naturalnej wielkości tekturową podobiznę gwiazdy "Harry'ego Pottera".

Michael powiedział mi, że zakochał się w niej w momencie, gdy zobaczył ją w pierwszym filmie o Harry'm Potterze w 2001 roku, gdy miała 11 lat. Emma był jego drugim wyborem, jeśli sprawy z Harriet nie ułożyłyby się pomyślnie.

Conrad Murray przyznał, że nigdy nie dopytywał Michaela Jacksona o jego zauroczenia młodymi dziewczynami, choć te informacje go niepokoiły:

Nigdy nie naciskałem na Michaela, instynktownie wiedziałem, że to bardzo delikatny temat. Michael mógłby bardzo szybko zamknąć się, tak jak szybko i niespodziewanie potrafił się otworzyć. Jedno jednak było całkiem jasne: to, w jaki sposób mówił o młodych dziewczętach, świadczyło, że to nie były jedynie niewinne zauroczenia.

Michael Jackson zawsze uważał, że Conrad Murray był kimś więcej niż tylko jego lekarzem. To właśnie on znał jego najskrytsze tajemnice.

Zobacz także

Zobacz: Michał Szpak inspiruje się Michaelem Jacksonem? Stylizacja na to wskazuje...​

Michael Jackson początkowo chciał ponoć poślubić swoją chrześnicę, Harriet

ONS

Później zauroczył się 12-letnią wówczas Emmą Watson

Reklama

EastNews

Reklama
Reklama
Reklama